To ciekawe! Sprawdź indywidualne wyniki wszystkich kandydatów do Sejmu RP

Wytłuszczona czcionką drukujemy kandydatów z naszego powiatu

KW Prawo i Sprawiedliwość

ZIOBRO Zbigniew Tadeusz – 115 903

KRUPKA Anna Maria – 69 946

WOJTYSZEK Agata Katarzyna – 18 333

LIPIEC Krzysztof Bogdan – 14 5444

CIEŚLAK Michał – 12 3101

TARCZYŃSKI Dominik – 8 186

KRYJ Andrzej Michał – 7 690

DORYWALSKI Bartłomiej – 7 386

WAWRZYK Piotr Sylwester – 6 750

KWITEK Marek – 5 453

GOSEK Mariusz Marek – 4 621

KONIUSZ Zbigniew Adam – 4 297

BURAS Agnieszka Dorota – 4 110

PUCHROWICZ Tomasz Andrzej – 3 830

ZUBA Maria – 3 607

LATOSIŃSKI Bogdan Jan – 3 535

JALOWSKA Małgorzata Barbara – 3 347

PIEC Grzegorz – 2 788

BIELECKI Krzysztof – 2 488

ORZEŁ Bartłomiej Piotr – 2 427

STRZAŁA Marek – 1 955

KONARSKI Artur Marian – 1 903

STĘPIEŃ-ZAJĄC Dorota Ewa – 1 272

KUŚ Agnieszka – 1 270

IWAŃSKA-BĘBEN Patrycja Anna – 1 151

PRZYBYSZEWSKI Hubert Wacław – 1 053

SŁONIEWSKA Monika – 937

KRĘPA Danuta Barbara – 925

ZIELEŃ Magdalena Anna – 919

PRZYGODZKA Urszula – 738

CHRUSZCZ Sylwester Arkadiusz – 414

ŚLUSARCZYK Maksymilian Krzysztof – 367

Razem – 314 455

KKW KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI

SIENKIEWICZ Bartłomiej Henryk – 35 009

OKŁA-DREWNOWICZ Marzena – 15 532

CYRAŃSKI Adam Zbigniew – 9 864

WOJDA Agata Ewa – 6 600

GIERADA Artur Daniel – 6 488

MATEREK Jerzy Zbigniew – 5 274

PIETRZCZYK Lucjan Marek – 2 874

BRAUN Michał Jerzy – 1 692

GĄGOROWSKI Sławomir Sylwester – 1 675

CICHOCKI Michał Ryszard – 1 492

KMITA Maciej Robert – 1 113

HANDZE Edyta Anna – 821

MADERAK Łukasz – 732

ZOCH Andrzej Franciszek – 641

GRUSZKA Dorota Joanna – 615

BRYK Józef – 586

ŁATA Eugeniusz Wacław – 466

BUSZEWICZ Izabela Krystyna – 414

DZIAREK Mirosław – 411

ŁUKAWSKA Dorota Marzena – 346

SIOJA Anna Czesława – 290

DZIOPA Teresa – 243

DAJCZER Jakub – 243

MNOYAN Avetis – 207

KLESYK Maciej Stanisław – 184

DZIEWANOWSKA Anna Maria – 182

JAROSZEK Zofia Teresa – 174

KRZYSTANEK Norbert – 167

BATOR Dawid Zdzisław – 150

PUSTUŁ Gabriela Karolina – 139

JARKIEWICZ Robert Paweł – 130

GERMAN-SZCZUKIEWICZ Katarzyna Monika – 126

Razem – 94 880

KW Sojusz Lewicy Demokratycznej

SZEJNA Andrzej Jan – 24 337

PIECHNA-WIĘCKIEWICZ Paulina Krystyna – 6 191

WIELGUS Iwona – 5 908

CHŁODNICKI Marcin – 4 360

GAJDA Jan – 3 096

PIETRUSZKA Aron Adrian – 3 013

GRABOWSKI Józef – 1 347

LISIAK Alicja Małgorzata – 1 108

LISOWSKA Anna Dorota – 701

KASPERKIEWICZ Piotr – 623

KARPIŃSKI Stanisław Adam – 598

KLAMCZYŃSKI Jan Tadeusz – 568

KRUPA Jacek Jakub – 543

JUREK Robert – 512

KOMAR Iga – 451

DŁUGOSZ Bogusława – 396

CHYLA Arkadiusz – 395

ARENDARSKI Krzysztof Wojciech – 296

BIELUŃ Adrian Aleksander – 293

KOWALCZYK-KWIECIEŃ Irena Krystyna – 276

KOSECKA Halina – 256

PAWŁOWSKA Agata Dominika – 232

MARENIN Mirosława Zofia – 167

BOROWIECKA Beata Monika – 161

KOPER Ewa Zofia – 161

ZIMNICKA Marlena – 155

ŁOSIN Dariusz – 154

TARAPACZ Anna Ewa – 140

WALO Marek Jerzy – 120

MENTEL-WALKIEWICZ Anna Marta – 72

SOJKA-GŁUSZAK Dobrosława Hanna – 69

Razem – 56 699

KW Polskie Stronnictwo Ludowe

SIEKIERSKI Czesław Adam – 12 745

JARUBAS Krystian Stefan – 8 712

WAWRZYŁA Leszek Jarosław – 3 335

SWAJDA Andrzej – 3 281

GAŁUSZKA Grzegorz Andrzej – 2 994

TYJAS Jolanta Dorota – 2 820

KOTOWSKI Kazimierz Jerzy – 2 400

SKOTNICKI Michał Tomasz – 2 078

BIEŃ Ewelina Janina – 1 930

BARAŃSKA Stanisława Danuta – 1 832

APEL Piotr Daniel – 1 646

FUCIA Mirosław Stanisław – 1 618

ŚWIERCZYŃSKI Łukasz – 1 483

ŻOŁĄDEK Piotr Bogusław – 1 481

ŻYŁA Jerzy Zbigniew – 1 149

BĘTKOWSKA Sylwia Joanna – 812

NOWACZKIEWICZ Sebastian Stanisław – 788

MARWICKI Krzysztof Sebastian – 662

GABRYŚ Anna – 534

MYSZKA Jan Jerzy – 463

GOLIK Anna Zofia – 455

ŻEBROWSKI Adam – 419

SZULC Aleksandra Aniela – 390

MICHNOWSKA-MAŁEK Katarzyna Magdalena – 333

KLIŚ Karol Paweł – 330

KARLIŃSKI Mateusz Mikołaj – 316

BODO Robert – 289

ZDONEK Krystyna Grażyna – 224

GARBUZIK Paweł – 218

KRUK Zofia Teresa – 201

BRZESZCZ Joanna Halina – 185

PAWLIK Danuta Aniela – 166

Razem – 56 289

KW Konfederacja Wolność i Niepodległość

BOSAK Krzysztof – 22 158

IWAN Mateusz Kamil – 1 248

WILCZYŃSKI Łukasz Sylwester – 1 003

MILCZUSZEK Damian Rafał – 722

SZCZĘSNA Aneta Karolina – 632

SOKOLNICKI Michał – 623

ORANIEC Roksana Adrianna – 620

BILSKI Juliusz – 526

KUROWSKI Dawid Stefan – 520

RUSIN Kinga Barbara – 472

PAJĄK Krzysztof – 459

KOPACZ Artur – 452

ŚLIWA Mateusz Krzysztof – 400

PIASECKA – LEYDO Mariola Nina – 370

KASZA Krzysztof Wiesław – 355

BURZAWA Piotr Władysław – 294

MAŁKIEWICZ Marceli Seweryn – 282

ŚWISTAK Łukasz – 277

DŁUGOSZ Przemysław Jan – 276

BUGAJSKI Andrzej – 273

WIECZOREK Katarzyna Mariola – 265

SYMELA Kinga Paula – 261

OSPARA Łukasz Szczepan – 221

TKACZ Sebastian Piotr – 186

WILCZYŃSKA Dominika Maria – 162

KOZIEŁ Maria Izabela – 150

GŁODEK Monika Wioletta – 147

ZAPART Danuta Ewa – 137

TYRAŁA Krzysztof Jerzy – 132

TOMCZYK Dorota Maria – 127

OBIEDZIŃSKI Mikołaj Jan – 77

LEŻAŃSKA Barbara Walentyna – 68

Razem – 33 895

KW Skuteczni Piotra Liroya-Marca

LIROY-MARZEC Piotr Krzysztof – 7 393

JAROSZEWSKI Paweł Łukasz – 129

MOLENDA Marcin Lech – 95

ZIELIŃSKI Grzegorz – 75

LIS Tomasz Grzegorz – 67

LECH Sławomir Krystian – 55

DEEP Magdalena Maria – 53

MACHNICKA-ZIELIŃSKA Ewa Justyna – 46

PIOTROWSKI Michał Franciszek – 42

SITKOWSKI Piotr Maksymilian – 42

POŁANECKI Paweł Mieczysław – 41

KRYSTOWSKA Anna – 37

BOŻEK Karol Jerzy – 34

BOŻEK Aleksandra Sylwia – 34

GŁODKOWSKA Katarzyna Edyta – 31

BUKŁAT Magdalena Anna – 30

BUKŁAT Łukasz Roman – 25

PAWLIKOWSKA-WIJAS Ewelina Edyta – 23

PĘCAK Monika Agnieszka – 21

Razem – 8 273

 

KWW Koalicja Bezpartyjni i Samorządowcy

SKUZA Stanisław – 969

JEDYNAK Monika – 572

JELONEK Arkadiusz Cezary – 346

KOZA Paulina – 309

KAŹMIERCZAK Emilia Kinga – 271

DOMAGAŁA Aleksander Józef – 248

DUDEK Artur Maciej – 241

WOCH Marcin Grzegorz – 194

SIKORA Jakub Dawid – 167

SIKORA Hubert Adam – 145

JAŁOCHA Anna Helena – 140

GORZELAK Monika Edyta – 140

FLORCZYK Justyna – 128

FORMA Paulina Krystyna – 121

SĘDEK Żaneta Iwona – 110

KLIMEK Adam Karol – 108

ADAMCZYK Magdalena Karolina – 102

KRZEMIŃSKI Maciej Mateusz  – 100

WAWRZEŃCZYK Agata – 98

CZAJ Dominik Stanisław – 94

FILIKS Antoni – 93

OSMAN Monika Maria – 91

KOŚCIELNIAK Ireneusz Jan – 83

KOWALSKA Dorota Maria – 83

DROGOSZ Bartłomiej Piotr – 67

SAGAN Stanisław Grzegorz – 65

SIKORA Marlena Magdalena – 64

OLEJARCZYK Irena – 58

PAWLIK-KIRKIEWICZ Magdalena Kinga – 58

KUROWSKI Hubert Marcin – 56

KUMEK Karol Paweł – 43

TARKA Tomasz Piotr – 36

Razem – 5 400

e

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wiadomości

Najnowsze komentarze

Galerie

Najbardziej popularne

Wiadomości

Policjanci z Oddziału Prewencji Policji w Kielcach zatrzymali w minioną sobotę dwóch 22-latków, podejrzewanych o posiadanie środków odurzających. W trakcie przeszukania garażu, w którym...
Już po raz 24. ulicami Skarżyska-Kamiennej przeszła Procesja Zawierzenia z wizerunkiem Matki Bożej Ostrobramskiej. Obraz Patronki niosły służby mundurowe m.in harcerze, kolejarze, leśnicy, strażacy....
Jeszcze w tym roku ruszy budowa II etapu ul. Ponurego w Skarżysku-Kamiennej. We wtorek 12 listopada w Starostwie Powiatowym w Skarżysku-Kamiennej przedstawiciele samorządu powiatu skarżyskiego - starosta Artur Berus,...

Ostatnio dodane

Najnowsze komentarze