Ten program jest przede wszystkim dobrą zabawą

Ola Niewęgłowska, konecka wokalistka, zasiadła w stuosobowym jury nowego programu Polsatu. W każdą środę o godz. 20.30 możemy ją oglądać w „Śpiewajmy razem. All Together Now”. Rozmawiamy m.in. o kulisach programu, ale też o planach na przyszłość.

Jak zareagowałaś na zaproszenie do jurorowania, przecież nie tak dawno sama byłaś oceniana i stałaś po drugiej stronie?
Ola Niewęgłowska: Przed świętami wielkanocnymi dostałam telefon od produkcji programu z zaproszeniem na casting dla jurorów. Musiałam zaprezentować swoją osobę, osiągnięcia i twórczość. Najwidoczniej się spodobałam, bo teraz można mnie oglądać w każdą środę w Polsacie.
Co okazało się najbardziej zaskakujące w formule programu?

Zdecydowanie ilość jurorów. Setka barwnych, różnorodnych ludzi z kręgu muzyki pop, rapu czy opery. Każdy z jurorów zwraca uwagę na inne rzeczy, przez co ich decyzje bywają dla mnie szalone, aczkolwiek ten program jest przede wszystkim dobrą zabawą.

Jak często dawałaś się porwać uczestnikom do wspólnego śpiewania i na co zwracasz największą uwagę?
Przede wszystkim oczekuję od uczestników tego, aby śpiewali czysto. Niekiedy jestem skłonna wybaczyć im drobne nieczystości. Szukam u występujących tego czegoś, co porwie mnie do wspólnego śpiewania – techniki, charyzmy, energii, mocy w głosie. Starałam się nie „rozrzucać” moich głosów. Chciałam być jurorem rzetelnym i nie zwracać uwagi na to, czy moi koledzy i koleżanki ze ściany wstają, lub nie. Tym się kieruję w oddawaniu głosów.
Który z jurorów urzekł cię najbardziej swoją spontanicznością?
Z racji tego że siedzę na samej górze, to mam dobry widok na to, kto wstał a kto nie. Spontaniczność moim kolegów i koleżanek jest wielka, ale tak jak już wspomniałam, na ścianie jest sto różnych osobowości, więc i sto różnych opinii. Ciężko jest stwierdzić kto mnie zaskoczył największą spontanicznością, ponieważ jestem zaskakiwana przez nich z każdym występem.

Masz takiego jurora w gronie tych znanych i uznanych, którego chciałabyś poprosić o radę, albo może z nim zaśpiewać ?

Jestem przekonana że gdybym potrzebowała rady, to każdy z jurorów chętnie by mi pomógł Na ścianie jest tyle wyjątkowych osób że zapewne z 90% chciałabym zaśpiewać w duecie Wielu z nich mogłabym wymienić.

Gdzie na jurorskiej ścianie mamy cię wypatrywać?Rząd na samej górze, po środku, czyli miejsce 10 od lewej i prawej w sumie też (śmiech).

Opowiedzmy o Twoich planach, bo przecież  nie samym programem żyjesz.

W listopadzie minionego roku premierę miał mój pierwszy teledysk nagrany do piosenki „Wirtualna miłość”. Można go zobaczyć w serwisie You Tube. To efekt mojej współpracy z kompozytorem i autorem tekstów Januszem „Johanem” Stasiakiem oraz producentem muzycznym Arkadiuszem Nawrockim. Stworzyliśmy razem EP-kę, czyli małą płytę, piosenki z niej można kupić w serwisach muzycznych np. na stronie Empiku. Obecnie pracuję nad materiałem na swoją pierwszą płytę długogrającą. Jednakże nie mam sponsora i trudno mi zebrać środki, by móc ją wydać. Premierę planowałam na drugą połowę 2018 roku, ale niestety ze względu na brak sponsorów, będę musiała ją przesunąć.

Wojciech Purtak

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wiadomości

Najnowsze komentarze

Galerie

Najbardziej popularne

Wiadomości

Nabór do szkół trwa

Mimo okresu wakacyjnego tegoroczni absolwenci szkół podstawowych i gimnazjalnych nie mogą jeszcze zapomnieć o szkole. Trwa bowiem nabór do szkół wyższego szczebla. Ci, którzy nie zostali przyjęci mają jeszcze wybór, ale poza liceum ogólnokształcącym. Absolwenci szkół podstawowych i ostatniego rocznika...
   21 lipca (niedziela) od godziny 4 w akcji gaszenia uczestniczy 68 strażaków i druhów strażaków z powiatu koneckiego, Kielc i Włoszczowy. Prawdopodobną przyczyną pożaru było podpalenie. Między Fałkowem, a Pląskowicami na terenie Zakładu Polskich Odpadów Komunalnych płonie olbrzymia hałda...
Radio CB i wideo rejestrator z niezamkniętego hyundaia, który właścicielka zostawiła pod sklepem w Skarżysku. Teraz pewnie tego żałuje, poniosła straty w wysokości 450 zł. k.
Po raz kolejny możemy przekonać się że każdy towar znajdzie swojego złodzieja... Nieznany sprawca z kontenera jednej z firm budowlanych w Skarżysku-Kam. wykradł sprzęt budowlany, czyli poziomice, wiertarki, mieszadła do kleju, przewody elektryczne i wiele innych. Właściciel oszacował straty na...
3 września na Targach Kielce rozpocznie się Międzynarodowy Salon Przemysłu Obronnego, który od 27 lat jest miejscem prezentacji największych dokonań przemysłu zbrojeniowego z całego świata. Dzięki współpracy, nawiązanej pomiędzy Centrum Obsługi Inwestora w Skarżysku-Kamiennej a Targami Kielce, w czasie...

Ostatnio dodane

Najnowsze komentarze