Ten bal na długo zapadnie im w pamięci

W Szkole Podstawowej nr 5 im. Jana Pawła II w Skarżysku-Kamiennej odbył się Bal Ósmoklasistów, który został zorganizowany przez rodziców uczniów klas ósmych. Na balu bawili się uczniowie dwóch klas.

 Bal rozpoczął się punktualnie o godzinie 17.00. Przedstawiciele uczniów Hanna Lubecka i Michał Kołaczewski podziękowali dyrekcji i gronu pedagogicznemu za trud włożony w ich naukę i wychowanie. Wszystkim życząc wspaniałej i niezapomnianej zabawy. Później głos zabrała dyrektor szkoły Renata Karpeta.

– Bardzo szybko ten czas mija, od momentu kiedy pierwszy raz przekroczyliście progi naszej szkoły upłynęło tylko albo aż osiem lat.  Dzisiaj  mimo, że znamy was osiem lat ciężko jest  rozpoznać, wydorośleliście przez ten czas. Jesteście wspaniałą młodzieżą. Ufam, że te wartości, które wdrażaliśmy wam przez osiem lat, będą towarzyszyły wam przez całe życie – mówiła  Renata Karpeta.

– Drodzy rodzice, babcie, dziadkowie, gratuluję tak wspaniałej młodzieży i życzę państwu już dziś, aby owoce waszego trudu przynosiły tylko same konkretne rzeczy. Gratuluje kadrze pedagogicznej, która wspomagała państwa w wychowaniu dzieci, a głównie zajmowała się ich edukacją. Wszystkim serdecznie gratuluję, życzę młodzieży udanej zabawy – powiedziała dyrektor szkoły.

Po okolicznościowych przemówieniach przyszedł czas na poloneza, którego z dumą oglądali dumni rodzice. Po polonezie przyszedł czas na pamiątkowe zdjęcia i wspaniałą zabawę na parkiecie przy muzyce serwowanej przez DJ Mateusza Jeziorskiego.

 

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wiadomości

Najnowsze komentarze

Galerie

Najbardziej popularne

Wiadomości

Ostatnio dodane

Najnowsze komentarze