Skarżysko przystępuje do sportowej rywalizacji miast i gmin

Miejskie Centrum Sportu i Rekreacji w Skarżysku zaprasza na XI Europejski Tydzień Sportu dla Wszystkich, w ramach którego zostanie rozegrany jubileuszowy XXV Sportowy Turniej Miast i Gmin. Wydarzenie rozpocznie się 26 maja i potrwa do 1 czerwca. Zachęcamy do zapoznania się z kalendarzem wydarzeń sportowych oraz do udziału.

Celem imprezy jest aktywizacja ruchowa jak największej liczby osób, szczególnie tych, które nie uprawiają sportu, nie ćwiczą codziennie, nie prowadzą aktywnego fizycznie trybu życia.

W Sportowym Turnieju Miast i Gmin startować mogą wszyscy mieszkańcy miasta lub gminy zameldowani na pobyt czasowy lub stały – osoby dorosłe, a także przedszkolaki, uczniowie szkół, studenci, pracownicy działających na terenie gminy firm, wczasowicze itp.

Warunkiem zaliczenia uczestnictwa w Turnieju jest udział w zorganizowanych imprezach turniejowych: grach sportowych i rekreacyjnych, zawodach (np. tanecznych, wędkarskich itp.), turystyce lub innej aktywności ruchowej.

Chcesz dołączyć do rywalizacji, organizujesz turniej, zawody lub inne formy aktywności? Przyślij informację o planowanej imprezie (nazwa imprezy, organizator, miejsce przeprowadzenia imprezy i godzinę) pod adres [email protected].

 

Do pobrania:

Kalendarz imprez sportowych w ramach XXV SPORTOWEGO TURNIEJ MIAST i GMIN

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wiadomości

Najnowsze komentarze

Galerie

Najbardziej popularne

Wiadomości

Ostatnio dodane

Najnowsze komentarze