Samoobrona wraca do gry?

W Kielcach odbyły się wybory władz do Związku Zawodowego Rolnictwa Samoobrona województwa świętokrzyskiego. Uczestniczył w nich Lech Kuropatwiński, przewodniczący krajowy związku.

Zebranie rozpoczęto uczczeniem minutą ciszy pamięć śp. Andrzeja Leppera. Na przewodniczącego zgłoszono dwie kandydatury: Iwonę Bałaga i Szymona Płusę. W głosowaniu tajny większością głosów zwyciężył Szymon Płusa. Wybrany został nowy zarząd, komisja rewizyjna oraz delegaci na Kongres Krajowy ZZR Samoobrona.

Skład zarządu: Szymon Płusa, przewodniczący, Stanisław Jabłoński i Kazimierz Krawczyk, wiceprzewodniczący, Iwona Bałaga, skarbnik, Monika Cichacka, sekretarz, Adam Gaweł, Lucja Rubik, Jolanta Zimnicka, członkowie Zarządu.

Komisja rewizyjna: Grażyna Dębniak, przewodnicząca, Małgorzata Gębska i Adam Potocki, członkowie.

Przewodniczący i Zarząd rozważają możliwość powrotu i działania z nową energią.

– W najbliższej przyszłości spróbujemy odbudować struktury organizacyjne w naszym województwie takie jak były przed śmiercią Andrzeja Leppera. Znów będzie to jeden z najbardziej prężnych związków zawodowych – podsumował przewodniczący Szymon Płusa.

e

 

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wiadomości

Najnowsze komentarze

Galerie

Najbardziej popularne

Wiadomości

Hosting to jedno z najpopularniejszych rozwiązań w przypadku osób, które dopiero zaczynają prowadzić swoją działalność internetową. Usługa polega przede wszystkim na wydzieleniu przestrzeni dyskowej...
Uczniowie Zespołu Placówek Oświatowych w Skarżysku –Kamiennej po raz 10 zaprosili społeczność lokalną na wyjątkowy koncert. Była to dziesiąta – edycja imprezy, organizowanej w...

Ostatnio dodane

Najnowsze komentarze