„Samochodówka” bawiła się na balu studniówkowym

W sobotę, w restauracji Aramis w Skarżysku-Kamiennej odbył się bal studniówkowy Zespołu Szkół Samochodowo – Usługowych im. Władysława „Oseta” Wasilewskiego. Na balu bawiło się blisko 60 osób.

Zanim maturzyści rozpoczęli zabawę odbyła się cześć oficjalna w której przedstawiciele rodziców i uczniów podziękowali dyrekcji i wychowawcom za wspólnie spędzone cztery lata. Głos zabrała również dyrektorka szkoły Halina Sieczka.

– Powierzając nasze dzieci państwa opiece na parę lat niewątpliwie większość z nas rodziców robiła to z niepewnością i obawą czy zdołają sobie państwo poradzić z ich niesfornym charakterem i buntowniczą naturą. Dzisiaj już wiemy, że nasze obawy były niepotrzebne. W imieniu wszystkich rodziców dziękuje dyrekcji i nauczycielom za te lata trudu, poświęcony czas i wysiłek. Dziękuje wychowawczyniom za opiekę, cierpliwość i wyrozumiałość w stosunku do naszych dzieci. Za około 100 dni przystąpią do egzaminu dojrzałości. Dzisiaj czekaj ich ten wyjątkowy dzień – bal studniówkowy. Życzę wszystkim dobrej zabawy, aby miłe wspomnienia dzisiejszego wieczoru mogli państwo zachować przynajmniej do następnej studniówki, a naszej dzieci, by wspominały lata nauki i ten bal przez resztę swojego życia – mówiła przedstawicielka Rady Rodziców.

– Dzisiejszy wieczór jest wyjątkowy, uświadamia nam, że już wkrótce matura. Tak niedawno przekraczaliśmy próg naszej szkoły po raz pierwszy. Jedynki, te niechciane i te nieuniknione, piątki, te zapracowane i te z przypadku. W tych chwilach zawsze byliście przy nas, pomagaliście nam prostować nasze błędy i cierpliwie je tłumaczyć. Dziękujemy naszym rodzicom, którzy wspierali nas, pomagali nam, mogliśmy na nich liczyć a każdej sytuacji – mówili uczniowie.

-Pragniemy podziękować dyrekcji, wychowawcom i nauczycielom, za cierpliwe znoszenie naszych trudnych charakterów  i za każdą porcję wiedzy, którą nam przekazaliście. To dzięki wam poznawaliśmy tajemnicę, wymieniliśmy poglądy i zaopatrywania na otaczający świat – dojrzewaliśmy – podkreślali uczniowie.

– Studniówka to czas zabawy. Dla nas wszystkich to okazja, by nie spędzać już czasu w szkole, ale wspólnie możemy spędzić tą wspaniałą noc razem się bawiąc na pięknym balu. Studniówka to również czas pomyśleć o tym, że właśnie dojrzeliście. Dojrzeliście do tego, aby zmierzyć się ze światem ale także zmierzyć się w własnymi marzeniami – mówiła Halina Sieczka, dyrektorka szkoły.

– Życzę wam z całego serca powodzenia na maturze i w dalszym waszym dorosłym życiu. Za sto dni będziecie pisać maturę i ten czas wykorzystajcie na spokojną i miłą atmosferę i rzetelną pracę, która was przygotuje do matury. Życzę wam odwagi, wierzcie mi odwaga zaprowadzi was do miejsca, którego tak bardzo pragniecie i które już częściowo macie wypracowane – podkreślała dyrektorka ZSSU.

Po przemówieniach przyszedł czas na tradycyjnego poloneza, którego zatańczyły dwie klasy.

Po krótkiej przerwie na posiłek oraz sesję zdjęciową rozpoczęła się zabawa do białego rana. O oprawę muzyczną zadbał DJ Tomasz Gluza.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wiadomości

Głośna Noc, Piękna Noc…. Koncert karnawałowy w „Dwójce”

Uczniowie Zespołu Placówek Oświatowych w Skarżysku –Kamiennej po raz 10 zaprosili społeczność lokalną na wyjątkowy koncert. Była to dziesiąta – edycja imprezy, organizowanej w...

Najnowsze komentarze

Galerie

Najbardziej popularne

Wiadomości

Zatrzymaniem 24- latka zakończyła się wczorajsza kontrola, przeprowadzona w sąsiednich Kielcach przez wywiadowców z Komendy Miejskiej Policji w Kielcach. Funkcjonariusze na mało uczęszczanej ulicy...
Hosting to jedno z najpopularniejszych rozwiązań w przypadku osób, które dopiero zaczynają prowadzić swoją działalność internetową. Usługa polega przede wszystkim na wydzieleniu przestrzeni dyskowej...
Uczniowie Zespołu Placówek Oświatowych w Skarżysku –Kamiennej po raz 10 zaprosili społeczność lokalną na wyjątkowy koncert. Była to dziesiąta – edycja imprezy, organizowanej w...

Ostatnio dodane

Najnowsze komentarze