Program dobry dla wszystkich

Kandydaci Prawa i Sprawiedliwości do Sejmu zachwalają zaprezentowany podczas konwencji PiS w Lublinie program wyborczy, zachęcając do głosowania, by to co zostało rozpoczęte mogło być kontynuowane.

Jak stwierdził poseł Krzysztof Lipiec, który stratuje w wyborach z nr trzy na liście PiS, słusznie zapowiadali przed konwencją polityczni oponenci, że jutro będzie lepiej.

– Tak się stało. PiS ogłosiło dobry program dla Polski i Polaków. Jarosław Kaczyński wytłumaczył na czym polega uprawienie polityki w naszym państwie. Program zostało dobrze przyjęty. Zakłada wzrost wynagrodzeń, dopłaty dla rolników zrównane do poziomu tych dopłat, które funkcjonują w państwach starej Unii Europejskiej oraz trzynastki dla emerytów w 2020 roku i czternasta emerytura w 2021 roku – wyliczał poseł Lipiec.

Za premierem Morawieckim zapowiadał plan zrównoważonego rozwoju, który skupiony jest wokół takich przedsięwzięć, jak szkolnictwo, służba zdrowia, przedsiębiorcy.

– Jesteśmy dobrej drodze, by zmieniać polską rzeczywistość w kontekście zwykłych obywateli. Staramy się gonić państwa europejskie, nie możemy pozostawać w tyle. Robimy wszystko, by w budżecie zgromadzić jak najwięcej pieniędzy, by nie uciekały one przez palce, co pokazaliśmy za sprawą cysterny wstydu, która wjechała do świętokrzyskiego – mówił poseł Lipiec. Luka w podatku VAT została wyliczona na 250 mld zł, to jest 3/4 budżetu państwa, które funkcjonowało w tzw. szarej strefie. Rząd PiS czyni wszystko, by te pieniądze poza legalnym obiegiem trafiły do budżetu. Udało nam się zrealizować wiele dobrych projektów: 500+, 300+ trzynasta emerytura dla emerytów, podatek zerowy dla młodych obywateli do 26 roku życia od 1 sierpnia br. Od 1 października opodatkowani na poziomie 18 proc. będą płacić o 1 proc. mniej. Pod naszymi rządami polska zmienia się na dobre i idzie w dobrym kierunku.
W podobnym tonie wypowiadała się Danuta Krępa, kandydatka PiS do parlamentu.

– PiS idzie do wyborów z dobrym programem, który będzie służył Polsce i Polakom. Przez ostatnie cztery lata udowodniliśmy, że PiS dba o Polskę i konkretnego obywatela, który ma prawo do godności i dobrej jakości życia niezależnie od tego, gdzie mieszka i jakie ma wykształcanie. Postawiono na rodzinę i dzieci są przyszłością nardu – mówiła dodając, że Polska ma stać się krajem dobrobytu. – Czy to jest możliwe? Tak, jeśli państwo będzie sprawnie działało i zadba o budżet państwa, a pieniądze nie będą uciekały. Budżet państwa ma się dobrze a będzie miał się jeszcze lepiej. Kolejne programy i projekty będą dla zwykły ludzi. Rząd PiS udowodnił, że państwo może działać sprawnie. Żeby to kontynuować potrzeba kolejnych lat – mówi D. Krępa.

– Program PiS jest skierowany do wszystkich. Jest odpowiedzią na potrzeby ludzi, to program oparty o wiarę, tradycję i kulturę – mówiła kandydatka Agnieszka Kuś, zachęcając do głosowania na PiS.

ewan

 

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wiadomości

Mieli nosa…

Zatrzymaniem 24- latka zakończyła się wczorajsza kontrola, przeprowadzona w sąsiednich Kielcach przez wywiadowców z Komendy Miejskiej Policji w Kielcach. Funkcjonariusze na mało uczęszczanej ulicy...

Najnowsze komentarze

Galerie

Najbardziej popularne

Wiadomości

W piątek, 21 lutego, w Szkole Podstawowej   im. generała Stanisława Maczka w Bliżynie   po raz pierwszy w historii szkoły odbył się bal ósmoklasistów. Bal...
W ostatnim czasie policjantki ze Skarżyska Kamiennej spotkały się z najmłodszymi słuchaczami. Podczas wizyty w Publicznym Przedszkolu nr 3 oraz Publicznym Przedszkolu nr 2,...
Zatrzymaniem 24- latka zakończyła się wczorajsza kontrola, przeprowadzona w sąsiednich Kielcach przez wywiadowców z Komendy Miejskiej Policji w Kielcach. Funkcjonariusze na mało uczęszczanej ulicy...

Ostatnio dodane

Najnowsze komentarze