Podziękowania za „Wakacje z boksem”

Zakończyły się zajęcia „Wakacje z boksem” organizowane bezpłatnie dla dzieci przez Akademię Holistyczną. Przedstawiciele Akademii: Brunon Sokołowski i Krzysztof Ogłoza przekazali podziękowania prezydentowi miasta, Konradowi Krönigowi i jego zastępcy, Andrzejowi Brzezińskiemu za wsparcie w organizacji zajęć dla młodych mieszkańców miasta.
„Wakacje z boksem” trwały od 1 do 7 lipca. Zajęcia promowało hasło „Zabierz dziecku tablet – zapisz je na boks”, a ich głównym celem było zachęcenie młodych osób do aktywności fizycznej. W czasie tygodniowych zajęć młodzi skarżyszczanie poznawali tajniki boksu i spędzali czas aktywnie uczestnicząc w różnych, ogólnorozwojowych zajęciach.
– Zajęcia były bardzo udane, uczestniczyło w nich wielu młodych ludzi. Zaskoczył nas ich entuzjazm do treningów – mówił trener Krzysztof Ogłoza ze Skarżyskiego Klubu Bokserskiego przy Akademii Holistycznej. – Dziękujemy prezydentom miasta za współpracę przy organizacji tej inicjatywy – dodawał.
Prezydent miasta, Konrad Krönig zadeklarował dalsze wsparcie projektów, skierowanych do mieszkańców miasta i zachęcających ich do aktywności. Brunon Sokołowski z Akademii Holistycznej wyraził nadzieję, że podobne zajęcia wakacyjne – dla większej grupy osób – uda się zorganizować również w przyszłym roku.
– Cieszy nas to, jak rozwija się Skarżyski Klub Bokserski. Życzę kolejnych sukcesów i równie udanych inicjatyw – podkreślał prezydent miasta.

Źródło: UM Skarżysko-Kam.

1 KOMENTARZ

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wiadomości

Najnowsze komentarze

Galerie

Najbardziej popularne

Wiadomości

Pochodząca z miasta nad Kamienną, 61-latka wpadła w sidła zastawione przez zuchwałego oszusta. Stary, doskonale znany sposób działania sprawcy, po raz kolejny okazał się niezwykle...

Ostatnio dodane

Najnowsze komentarze

%d bloggers like this: