Podziękowania za „Wakacje z boksem”

Zakończyły się zajęcia „Wakacje z boksem” organizowane bezpłatnie dla dzieci przez Akademię Holistyczną. Przedstawiciele Akademii: Brunon Sokołowski i Krzysztof Ogłoza przekazali podziękowania prezydentowi miasta, Konradowi Krönigowi i jego zastępcy, Andrzejowi Brzezińskiemu za wsparcie w organizacji zajęć dla młodych mieszkańców miasta.
„Wakacje z boksem” trwały od 1 do 7 lipca. Zajęcia promowało hasło „Zabierz dziecku tablet – zapisz je na boks”, a ich głównym celem było zachęcenie młodych osób do aktywności fizycznej. W czasie tygodniowych zajęć młodzi skarżyszczanie poznawali tajniki boksu i spędzali czas aktywnie uczestnicząc w różnych, ogólnorozwojowych zajęciach.
– Zajęcia były bardzo udane, uczestniczyło w nich wielu młodych ludzi. Zaskoczył nas ich entuzjazm do treningów – mówił trener Krzysztof Ogłoza ze Skarżyskiego Klubu Bokserskiego przy Akademii Holistycznej. – Dziękujemy prezydentom miasta za współpracę przy organizacji tej inicjatywy – dodawał.
Prezydent miasta, Konrad Krönig zadeklarował dalsze wsparcie projektów, skierowanych do mieszkańców miasta i zachęcających ich do aktywności. Brunon Sokołowski z Akademii Holistycznej wyraził nadzieję, że podobne zajęcia wakacyjne – dla większej grupy osób – uda się zorganizować również w przyszłym roku.
– Cieszy nas to, jak rozwija się Skarżyski Klub Bokserski. Życzę kolejnych sukcesów i równie udanych inicjatyw – podkreślał prezydent miasta.

Źródło: UM Skarżysko-Kam.

1 KOMENTARZ

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wiadomości

Najnowsze komentarze

Galerie

Najbardziej popularne

Wiadomości

Ostatnim akcentem rundy jesiennej czwartoligowych piłkarzy Granatu Skarżysko było spotkanie przed własną publicznością  z liderem ŁKS-em Probudex Łagów. Mecz zakończył się podziałem punktów po...

Ostatnio dodane

Najnowsze komentarze

%d bloggers like this: