PILNE: byłeś świadkiem wypadku? Pomóż świętokrzyskim stróżom prawa

Świętokrzyscy stróże prawa wystąpili z apelem do mieszkańców naszego regionu.

  • Policjanci prowadzą czynności w sprawie, zdarzenia do którego doszło 18 czerwca br. w Ćmińsku, na terenie gminy Miedziana Góra. Jak wynika z dotychczasowych ustaleń, ok. godz. 13, nieznany kierujący motocyklem zderzył się z 70-letnim kierującym skuterem, a następnie oddalił się w kierunku miejscowości Umer. W wyniku zdarzenia, 70-latek doznał obrażeń i został przewieziony do szpitala – relacjonują mundurowi.
  • Wszystkie osoby, które były świadkami tego wypadku, lub posiadają informacje pomocne w ustaleniu uczestnika zdarzenia, prosimy o kontakt z Wydziałem d/s Wykroczeń i Przestępstw w Ruchu Drogowym osobiście w Kielcach przy ul. Kołłątaja 4 lub telefonicznie pod numerami 41-349-3740, 41-349-3720 bądź numerem alarmowym 112 – powiedział sierż.szt. Karol Macek, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Kielcach.
  • fot. Świętokrzyska Policja

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wiadomości

Najnowsze komentarze

Galerie

Najbardziej popularne

Wiadomości

W ferworze przedświątecznych przygotowań dokonujemy całej masy zakupów internetowych. Warto jednak zachować uwagę, szczególnie podczas dokonywania opłat. Oszuści coraz częściej podszywają się pod instytucje,...

Ostatnio dodane

Najnowsze komentarze