Ogólnopolska Karta Seniora już u nas

Przypominamy, że Skarżysko-Kamienna przystąpiło do programu Ogólnopolska Karta Seniora, dzięki czemu starsi mieszkańcy miasta mogą w naszym urzędzie składać wnioski o bezpłatne wydanie Karty, a następnie korzystać z szeregu zniżek u licznych partnerów programu. Prezydent miasta zachęca do włączenia się w program również lokalnych przedsiębiorców.

Porozumienie w sprawie przystąpienia Skarżyska-Kamiennej do programu Ogólnopolska Karta Seniora podpisane zostało przez prezydenta miasta, Konrada Kröniga w trakcie IV Międzynarodowych Senioraliów, odbywających się 19 września w Krakowie. Nasze miasto dołączyło tym samym do grona miast partnerskich programu. Dzięki temu mieszkańcy Skarżyska po ukończeniu 60 roku życia mogą bezpłatne wyrobić Ogólnopolską Kartę Seniora, a następnie korzystać z szeregu ulg i zniżek na terenie całego kraju (m.in. w instytucjach kultury, w sanatoriach, uzdrowiskach, gabinetach rehabilitacyjnych).
– Zachęcam lokalnych przedsiębiorców do włączania się w ten ogólnopolski program. Oferując rabaty, przyczyniacie się Państwo do większej aktywności seniorów, a jednocześnie dbacie o pozytywny wizerunek waszej firmy i jej rozpoznawalność wśród seniorów – zwraca się do firm z terenu miasta prezydent Konrad Krönig.
Szczegółowe informacje udzielane są w Referacie Zdrowia Urzędu Miasta (pok. 09, tel. 41 25 20 118).

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wiadomości

Najnowsze komentarze

Galerie

Najbardziej popularne

Wiadomości

W poniedziałkowy poranek na terenie województwa świętokrzyskiego policjanci przeprowadzili działania pod nazwą „Trzeźwy poranek”. Akcja miała na celu ujawnianie i eliminowanie z dróg nietrzeźwych...
Tragiczny mógł być finał zdarzenia, jakie stróże prawa z wydziału ruchu drogowego Komendy Powiatowej Policji w Skarżysku-Kam. odnotowali w niedzielne (20 października) popołudnie. Zgromadzony...

Ostatnio dodane

Najnowsze komentarze