Każdy znalazł coś dla siebie

W gminie Suchedniów nie zabrakło atrakcji dla dzieci pozostających w czasie przerwy feryjnej w domu. Suchedniowski Ośrodek Kultury „Kuźnica” przygotował dla dzieci i młodzieży szeroką ofertę zajęć, warsztatów oraz wycieczek wyjazdowych, tak aby każdy znalazł coś dla siebie, a ferie spędził w miłej i niezapomnianej atmosferze.

Na miejscu w SOK „Kuźnica” uczestnicy mogli wziąć udział w zajęciach manualnych między innymi w warsztatach z wycinanki ludowej czy wikliny papierowej prowadzonych przez Świętokrzyskie Tkaczki. Nie zabrakło również zajęć kulinarnych dla najmłodszych.

Zorganizowano wiele wycieczek wyjazdowych między innymi do Oblęgorka, Orońska, Jaskini Raj czy Muzeum Narodowego w Kielcach. Podczas wyjazdów oprócz zwiedzania był czas na zabawę i ruch. Dzieci przy okazji wycieczek mogły popływać na basenach oraz poszaleć w parku trampolin w Kielcach. Był również czas na wycieczkę do pobliskiego Skarżyska – Kamiennej, by móc spróbować swoich sił na miejskim lodowisku.

Suchedniowski Ośrodek Kultury zadbał również o to, aby pokazać najmłodszym piękne zakątki Gór Świętokrzyskich. Zorganizowano rajdy piesze z przewodnikiem świętokrzyskim na Górę Witosławską oraz do Jaskini Piekło.

Oferta Suchedniowskiego Ośrodka Kultury „Kuźnica” była atrakcyjna i zróżnicowana. Każdy znalazł coś dla siebie. Były zajęcia stacjonarne i wyjazdowe, nie zabrakło zajęć ruchowych. Dzieci pozostające na ferie w gminie nie zaznały nudy, a czas ferii i odpoczynku od szkoły był pełen atrakcji i wrażeń.

Zbyszek Biber

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wiadomości

Dyskutowali o bezpieczeństwie i ulgach podatkowych

W środę, 18 stycznia w sali  konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Skarżysku-Kamiennej odbyło się po raz kolejny  wspólne posiedzenie Rady Seniorów Powiatu Skarżyskiego i Powiatowej Społecznej Rady ds....

Najnowsze komentarze

Galerie

Najbardziej popularne

Wiadomości

W ostatnim czasie policjantki ze Skarżyska Kamiennej spotkały się z najmłodszymi słuchaczami. Podczas wizyty w Publicznym Przedszkolu nr 3 oraz Publicznym Przedszkolu nr 2,...
Zatrzymaniem 24- latka zakończyła się wczorajsza kontrola, przeprowadzona w sąsiednich Kielcach przez wywiadowców z Komendy Miejskiej Policji w Kielcach. Funkcjonariusze na mało uczęszczanej ulicy...

Ostatnio dodane

Najnowsze komentarze