Każdy znalazł coś dla siebie

W gminie Suchedniów nie zabrakło atrakcji dla dzieci pozostających w czasie przerwy feryjnej w domu. Suchedniowski Ośrodek Kultury „Kuźnica” przygotował dla dzieci i młodzieży szeroką ofertę zajęć, warsztatów oraz wycieczek wyjazdowych, tak aby każdy znalazł coś dla siebie, a ferie spędził w miłej i niezapomnianej atmosferze.

Na miejscu w SOK „Kuźnica” uczestnicy mogli wziąć udział w zajęciach manualnych między innymi w warsztatach z wycinanki ludowej czy wikliny papierowej prowadzonych przez Świętokrzyskie Tkaczki. Nie zabrakło również zajęć kulinarnych dla najmłodszych.

Zorganizowano wiele wycieczek wyjazdowych między innymi do Oblęgorka, Orońska, Jaskini Raj czy Muzeum Narodowego w Kielcach. Podczas wyjazdów oprócz zwiedzania był czas na zabawę i ruch. Dzieci przy okazji wycieczek mogły popływać na basenach oraz poszaleć w parku trampolin w Kielcach. Był również czas na wycieczkę do pobliskiego Skarżyska – Kamiennej, by móc spróbować swoich sił na miejskim lodowisku.

Suchedniowski Ośrodek Kultury zadbał również o to, aby pokazać najmłodszym piękne zakątki Gór Świętokrzyskich. Zorganizowano rajdy piesze z przewodnikiem świętokrzyskim na Górę Witosławską oraz do Jaskini Piekło.

Oferta Suchedniowskiego Ośrodka Kultury „Kuźnica” była atrakcyjna i zróżnicowana. Każdy znalazł coś dla siebie. Były zajęcia stacjonarne i wyjazdowe, nie zabrakło zajęć ruchowych. Dzieci pozostające na ferie w gminie nie zaznały nudy, a czas ferii i odpoczynku od szkoły był pełen atrakcji i wrażeń.

Zbyszek Biber

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wiadomości

Najnowsze komentarze

Galerie

Najbardziej popularne

Wiadomości

Powiatowy Zespół Zarządzania Kryzysowego działający w Powiecie Skarżyskim, informuje, że potwierdzone zostały 2 kolejne dodatnie wyniki zakażenia kornawirusem u personelu Szpitala Powiatowego w Skarżysku-Kamiennej. Wcześniej...

Ostatnio dodane

Najnowsze komentarze