III Bieg Konstytucji

Miejskie Centrum Sportu i Rekreacji w Skarżysku-Kamiennej zaprasza do udziału w III Biegu Konstytucji, który odbędzie się 3 maja dla uczczenia 228. rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Trwają jeszcze zapisy. Bieg wystartuje o godz. 15.00 z ulicy Tysiąclecia, a biegacze będą mieli do pokonania 15-kilometrowy dystans.

Celem imprezy jest upamiętnienie 228. rocznicy Konstytucji 3 Maja, popularyzacja biegania jako jednej z form zdrowego stylu życia, promocja miasta Skarżyska-Kamiennej i integracja osób aktywnych ruchowo.

W biegu mogą brać udział osoby, które do dnia zawodów ukończą 18 rok życia, dokonały zgłoszenia, uiściły wymaganą opłatę startową oraz złożyły oświadczenie, że startują na własną odpowiedzialność.

Zgłoszenia należy dokonywać drogą elektroniczną na portalu datasport.pl,  jak również w biurze zawodów (2-3.05.2019r.), natomiast potwierdzeniem udziału będzie wpłata wymaganej kwoty w terminie 7 dni od momentu zgłoszenia. Po bezskutecznym upływie tego terminu zgłoszenie będzie traktowane jako nieaktualne.

Osoby, które do dnia zawodów ukończą 65 lat, wnoszą 50% opłaty startowej obowiązujące w danym terminie.

Organizatorem biegu jest Miejskie Centrum Sportu i Rekreacji w Skarżysku-Kamiennej przy współudziale:

– Urzędu Miasta w Skarżysku-Kamiennej, Miejskiego Centrum Kultury w Skarżysku-Kamiennej;, Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Skarżysku-Kamiennej; Komendy Powiatowej Policji w Skarżysku-Kamiennej; Ochotniczej Straży pożarnej w Skarżysku-Kamiennej, Starostwa Powiatowego w Skarżysku-Kamiennej.

 Więcej informacji oraz regulamin znaleźć można na stronie datasport.pl oraz mcsir.skarzysko.pl.

Z.B.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wiadomości

Najnowsze komentarze

Galerie

Najbardziej popularne

Wiadomości

W sobotę, 24 sierpnia, odbędzie się Powiatowy Marszobieg Letni. Tym razem zapraszamy Państwa na 10-kilometrową trasę szlakiem niebieskim z Michniowa do Suchedniowskiego Ośrodka „Kuźnica”. Wymarsz...
Szpital Powiatowy im. Marii Skłodowskiej-Curie w Skarżysku-Kamiennej oferuje mieszkańcom powiatu skarżyskiego profilaktyczne, bezpłatne badania kolonoskopowe wraz ze znieczuleniem oraz konsultacją gastroenterologiczną. Szpital jest bowiem partnerem...

Ostatnio dodane

Najnowsze komentarze