Głośna Noc, Piękna Noc…. Koncert karnawałowy w „Dwójce”

Uczniowie Zespołu Placówek Oświatowych w Skarżysku –Kamiennej po raz 10 zaprosili społeczność lokalną na wyjątkowy koncert. Była to dziesiąta – edycja imprezy, organizowanej w Szkole Podstawowej nr 2 im. Orła Białego i Przedszkolu Publicznym nr 3.

– Głośna Noc, Piękna Noc…. Będziemy tyle razy grać koncert karnawałowy w naszej szkolnej ,,sali koncertowej”, ile razy widownia będzie pełna – zapowiedziała występ pomysłodawczyni Renata Pela.

– Dzisiejsze święto jest okazją do powrotu do źródła i podsumowania dokonanych prac, osiągnięć, nakreślenia planów na przyszłość- Dyrektor ZPO Grażyna Wódz wspomniała te wspaniałe dziesięć lat, rozpoczynając tegoroczny występ. Podkreśliła, że koncerty noworoczne na Borze mają swoją piękną tradycję. Witając zgromadzoną publiczność, zadedykowała koncert wszystkim darczyńcom i przyjaciołom szkoły.

Przed rodzicami i mieszkańcami osiedla wystąpili uczniowie oraz najmłodsi wychowankowie przedszkola. Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 2 i działającego przy placówce przedszkola przywołali atmosferę ostatkowych zapust. Na widowni zasiedli ich najbliżsi i mieszkańcy osiedla, dzięki czemu atmosfera była nie tylko karnawałowa, ale także bardzo rodzinna.

,,Bankietowali” również zaproszeni goście, wśród których znaleźli się m.in.: przedstawicielka Świętokrzyskiego Kuratorium Oświaty – wizytator Marzena Zajączkowska, radny rady powiatu Adam Ciok, przedstawiciel Rady Osiedla Stefan Jarosiński. Koncert był podziękowaniem rodzicom i gościom za ich aktywną działalność na rzecz rozwoju szkoły. Cudowne wykonanie, radosna atmosfera sprawiła, że pozostanie na długo w naszej pamięci.

Jednak tak duże przedsięwzięcie nie odbyłoby się gdyby nie ludzie wielkiego serca. Organizatorzy pragną podziękować za pośrednictwem lokalnych mediów, wszystkim tym, którzy wsparli naszą inicjatywę. Wielkie podziękowania kierujemy również w stronę dyrektora Jacka Banaszczyka , zespołu Niedźwiadki oraz Darka Bernatka, którzy uświetnili swoimi występami nasz koncert.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wiadomości

Najnowsze komentarze

Galerie

Najbardziej popularne

Wiadomości

Ostatnio dodane

Najnowsze komentarze