Dzień Kobiet z MCK

flash Skarżysko

Prezydent Miasta Skarżyska-Kamiennej Konrad Krönig oraz Miejskie Centrum Kultury w Skarżysku-Kamiennej zaprosili wszystkie Panie na Dzień Kobiet z MCK, który odbył się w niedzielę, 10 marca, w Patio Miejskiego Centrum Kultury. Organizatorzy przygotowali dla Pań wiele atrakcji.

W programie spotkania znalazły się mi.n  pokazy metamorfozy Kobiet w wykonaniu Atelier Anett – Anety Załęckiej. Chętne panie mogły oddać cześć swoich włosów podczas akcji  Daj włos! Fundacja RAK`N`ROLL. Panie mogły się poznać metody pielęgnacji włosów po zimie z firmą z.one.concept. Firma Dana Collection zadbała o stylizację ubioru.

Odbył się pokaz makijażu w wykonaniu Diany Jaworskiej i Anny Janczyk-Rogali oraz wykład tematyczny „Podstawowa pielęgnacja cery. Można był też skorzystać z porad dietetyka z Naturhosue na temat zdrowego odżywiania.  Były też niespodzianki, klub fotograficzny ZOOM robił darmowe zdjęcia, a Grupa Artystyczna „Perły z Lamusa”  dała wspaniały koncert. Rozmawiano również o roli witaminy C w organizmie i potrzeba jej suplementacji przez cały rok. Wszystkie panie zostały zaproszone na film „Kobieta sukcesu”.

Ostatnio usłyszałam, że osoby w moim wieki i młodsze już nie pamiętają takiego prawdziwego Dnia Kobiet, nie dostały nigdy talonu na rajstopy czy goździka, tylko Rafaelo i bukiet tulipanów. Nie zgadzam się z tym, podobnie jak ze stwierdzeniem, że powinno się ten dzień znieść. Ten jeden jedyny dzień w roku jest wyjątkowy i dlatego u nas w Miejskim Centrum Kultury staramy się, żeby co roku mieli państwo masę atrakcji – mówiła Beata Rybarczyk-Czajkowska.

Miłe panie, życzę nam w każdym dniu pogody ducha, uśmiechu na co dzień, aby każda z nas miała siłę aby pokonywać trudności dnia codziennego. Natomiast panom z okazji ich święta, życzę aby znosili te nasze grymasy, nie jesteśmy idealne ale staramy się codziennie być. Dziękuje, że tak licznie skorzystałyście z naszej oferty, dziękuje wszystkim, którzy się zaangażowali w dzisiejszy dzień kobiet. Życzę fantastycznej zabawy – powiedziała Katarzyna Michnowska-Małek, dyrektorka MCK.

Dzień Kobiet z MCK był jak najbardziej udany, wszystkie Panie wychodziły bardzo zadowolone.

1 Komentarz dla “Dzień Kobiet z MCK

  1. W artykule jest błąd gdyż makijaże były robione przez Dianę Jaworską i Annę Janczyk-Rogala.Pani Emilia Osóbka nie brała udziału w wydarzeniu więc proszę o sprostowanie.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.