Dzień Baniek Mydlanych w ramach „Kultury w Plenerze”

W piątek, 26 lipica, na skarżyskich Plantach przy ul. Zielnej,  w ramach Ogólnopolskiego Festiwalu Baniek Mydlanych odbył się Bubble Day, czyli Dzień Baniek Mydlanych, sponsorowany przez firmę Bombini – producenta najlepszych akcesoriów i płynu do ich puszczania. Wydarzenie było jednym z punktów „Kultury w plenerze”, imprezy plenerowej organizowanej przez Miejskie Centrum Kultury.

W piątkowe popołudnie plac Planty w Skarżysku-Kamiennej zamienił się w kolorowy mydlany świat. Każdy, kto pojawił się na „Bubble Day, mógł do woli puszczać bańki mydlane, te małe i wielkie, gigantyczne bański. Do zabawy zachęcali animatorzy, chętnych nie brakowało, największą radość miały oczywiście dzieci, ale wśród puszczających bański nie brakowało również dorosłych.

Organizatorzy przygotowali specjalna strefę z darmowym płynem do puszczania baniek. Oprócz zabawy z bańkami na dzieci czekały dmuchańce oraz różne konkursy z nagrodami. Były też pokazy ogromnych, zaczarowanych baniek

Jednocześnie odbywała się   wakacyjna impreza plenerowa Miejskiego Centrum Kultury czyli „Kultura w Plenerze”. Można było potańczyć zumbę oraz obejrzeć film w kinie „na leżakach”

Podczas „Kultury w Plenerze” odbyła się  aukcja różnych rzeczy na rzecz Konrada Gibały, skarżyszczanina, który choruje na stwardnienie rozsiane i porusza się na wózku.

 

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wiadomości

Najnowsze komentarze

Galerie

Najbardziej popularne

Wiadomości

Czy się wysypiasz? W okresach podwyższonej zachorowalności na grypę i inne choroby dużo mówi się o wzmacnianiu odporności organizmu. Wprost nieoceniony wpływ na kondycję...

Ostatnio dodane

Najnowsze komentarze