Cyfrowy senior w Suchedniowie?

Zapraszamy do wzięcia udziału w bezpłatnych szkoleniach komputerowych realizowanych w ramach projektu „Cyfrowy Senior”. Projekt skierowany jest do mieszkańców gminy w wieku powyżej 65 lat, którzy są zainteresowani zwiększeniem kompetencji cyfrowych. Szkolenia będą prowadzone przez wykwalifikowanych instruktorów. W ramach projektu wszyscy uczestnicy otrzymają materiały szkoleniowe, zestaw gadżetów oraz poczęstunek.
Celem szkolenia jest podniesienie umiejętności korzystania z komputera, bezpiecznego poruszania się w Internecie, korzystania z bankowości elektronicznej, tworzenia i publikacji własnych treści w sieci. Program jest dedykowany dla osób powyżej 65 roku życia. Zajęcia prowadzone są maksymalnie w sześcioosobowych grupach. Szkolenie obejmuje 64 godziny lekcyjne. Zapisy trwają do 12 listopada 2019 r. pod numerem 501 535 007.

 

Więcej informacji na stronie internetowej www.cyfrowysenior.eu, e-mail [email protected] i pod numerem telefonu 501 535 007.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wiadomości

Najnowsze komentarze

Galerie

Najbardziej popularne

Wiadomości

W poniedziałkowy poranek na terenie województwa świętokrzyskiego policjanci przeprowadzili działania pod nazwą „Trzeźwy poranek”. Akcja miała na celu ujawnianie i eliminowanie z dróg nietrzeźwych...
Tragiczny mógł być finał zdarzenia, jakie stróże prawa z wydziału ruchu drogowego Komendy Powiatowej Policji w Skarżysku-Kam. odnotowali w niedzielne (20 października) popołudnie. Zgromadzony...

Ostatnio dodane

Najnowsze komentarze