Centrum Obsługi Inwestora zaprasza do kontaktu

3 września na Targach Kielce rozpocznie się Międzynarodowy Salon Przemysłu Obronnego, który od 27 lat jest miejscem prezentacji największych dokonań przemysłu zbrojeniowego z całego świata. Dzięki współpracy, nawiązanej pomiędzy Centrum Obsługi Inwestora w Skarżysku-Kamiennej a Targami Kielce, w czasie wydarzenia będą mogli wystawiać się również przedsiębiorcy z powiatu skarżyskiego. Firmy z naszego terenu będą mogły korzystać z preferencyjnych warunków, wystawiając się także na innych imprezach targowych w Kielcach.

Przypomnijmy, że 24 czerwca 2019 roku gmina Skarżysko-Kamienna, reprezentowana przez Centrum Obsługi Inwestora podpisała umowę o współpracy z Targami Kielce, na mocy której przedsiębiorcy z powiatu skarżyskiego mogą liczyć na preferencyjne warunki przy prezentowaniu swojej oferty w czasie imprez targowych. Dodatkowe wsparcie i fachową pomoc debiutującym na targach firmom ze Skarżyska oferują zarówno Targi Kielce, jak i skarżyskie Centrum Obsługi Inwestora.

– Umowa podpisana z Targami Kielce to kolejne działanie wspierające lokalnych przedsiębiorców. Jestem przekonany, że dzięki specjalnej ofercie adresowanej do firm z powiatu skarżyskiego, nasi przedsiębiorcy będą mieli szansę na zaprezentowanie się w czasie wydarzeń targowych – mówi prezydent Skarżyska-Kamienne, Konrad Krönig. – Podpisana umowa jest dla nas pewnego rodzaju wyróżnieniem – przypomnę, że Targi Kielce to liczący się ośrodek wystawienniczy, a rocznie w imprezach targowych uczestniczy ponad 200 tysięcy osób z całego świata. To doskonała okazja do promocji swoich produktów i usług oraz do zdobywania nowych klientów i partnerów biznesowych – podkreśla prezydent Konrad Krönig.

– Zdajemy sobie sprawę, że lokalni przedsiębiorcy często mają obawy, czy podołają takiemu wyzwaniu, jak wystawianie się na imprezach targowych. Chcemy ich przekonać, że jest to doskonała okazja do prezentowania swoich usług i produktów oraz zdobywania klientów i kontrahentów. Dzięki umowie zawartej z Targami Kielce, nasi lokalni przedsiębiorcy mogą liczyć na preferencyjne warunki – podkreśla Sławomir Ciaś, dyrektor Centrum Obsługi Inwestora w Skarżysku-Kamiennej.

– Na całym świecie na targach wystawiają się nie giganci – chociaż oni również, ale przede wszystkim małe i średnie firmy, dla których to doskonała okazja do poszukiwania partnerów i prezentowania oferty. U nas – z uwagi na krótszą tradycję – wystawianie się małych i średnich przedsiębiorstw na targach nie jest tak częste. Czasami barierą jest brak doświadczenia, czasami braki finansowe. Obu tym bolączkom postaramy się zaradzić. Firmy ze Skarżyska będą mogły uczestniczyć w targach na specjalnych warunkach. Postaramy się je wesprzeć i pomóc – mówił w trakcie podpisania umowy Andrzej Mochoń, prezes Zarządu Targi Kielce S.A.

Pierwszą okazją do udziału przedstawicieli Skarżyska w imprezach targowych będzie XXVII Międzynarodowy Salon Przemysłu Obronnego MSPO. Targi zbrojeniowe odbędą się od 3 do 6 września. Jak podkreślają organizatorzy wydarzenia – MSPO to nie tylko kompleksowa prezentacja sprzętu wojskowego, ale także biznesowe spotkania i umowy zawierane pomiędzy producentami sektora obronnego z różnych kontynentów.

– Przedsiębiorców zainteresowanych udziałem w tych oraz wszystkich innych wydarzeniach targowych w Targach Kielce serdecznie zachęcamy do kontaktu z Centrum Obsługi Inwestora. Przedstawimy wszystkie szczegóły dotyczące udziału w imprezie, pomożemy w kontakcie z Targami Kielce, otoczymy oczekiwanym przez przedsiębiorcę wsparciem – dodaje dyr. Sławomir Ciaś.

Targi Kielce to drugi ośrodek wystawienniczy Europy Środkowo-Wschodniej i organizator ponad 75 wydarzeń targowych rocznie, w większości o zasięgu międzynarodowym. Dotyczą różnorodnych gałęzi gospodarki: rolnictwa (Agrotech), przemysłu ciężkiego (Stom), branży dziecięcej (Kid`s Time), przetwórstwa tworzyw sztucznych (Plastpol), czy dynamicznie rozwijającego się druku 3D i wielu innych. Są wśród nich wydarzenia największe w Polsce, liczące się na europejskim i światowym rynku. Targi Kielce rocznie odwiedza 230 000 osób z różnych kontynentów.

is

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wiadomości

Najnowsze komentarze

Galerie

Najbardziej popularne

Wiadomości

Starostwo Powiatowe w Skarżysku-Kamiennej uprzejmie informuje, że w dniu 24.08.2019 r. w godzinach 18.00 – 24.00 na terenach dzielnicy REJÓW w Skarżysku-Kamiennej, ze względu na odbywający się XIX Nocny Półmaraton...
W poniedziałek, 19 sierpnia,  w  jednym z mieszkań w bloku przy ulicy Mickiewicza 14 w Skarżysku-Kamiennej  znaleziono zwłoki mężczyzny. Jak się okazało 44-letni mieszkaniec...
Do specjalistycznego szpitala dziecięcego w Kielcach, trafił młody mieszkaniec powiatu skarżyskiego. To efekt przykrego w skutkach zdarzenia, jakie świętokrzyscy stróże prawa odnotowali w minioną...
W poniedziałek, 19 sierpnia, w Zespole Szkół Technicznych w  Skarżysku-Kamiennej rozpoczęła się X Letnia Akademii Karate, której organizatorem jest sensei Zbigniew Zaborski Prezes Skarżyskiego...

Ostatnio dodane

Najnowsze komentarze