Bal studniówkowy uczniów „Mechatronika”

W sobotę, 18 lutego,  w Hotelu Promień w Skarżysku-Kamiennej odbyła się studniówka uczniów Zespołu Szkół Transportowo-Mechatronicznych.  Na balu bawiło się około 90 osób.  

Zanim uczniowie zatańczyli poloneza, odbyła się cześć oficjalna balu.  Przedstawiciele samorządu uczniowskiego złożyli podziękowania dla dyrekcji szkoły, grona nauczycielskiego oraz rady rodziców . Później głos zabrała dyrektorka szkoły Joanna Żurawka, która przywitała wszystkich przybyłych oraz podziękowała za pomoc w organizacji balu.

– Marzenia są po to, by je realizować, i właśnie ten dzisiejszy wieczór jest pierwszym waszym prawdziwym sprawdzianem przed wejściem w dorosłość. Pierwszym sprawdzianem waszej odpowiedzialności, waszych mądrych decyzji. Mam nadzieje, że jak najlepiej wypełnicie swoją rolę, będziecie się wspaniale bawić  – mówiła Joanna Żurawka.

– Przed wami ostatni etap, egzamin dojrzałości, jestem przekonana, że wypadnie on równie pięknie jak ten dzisiejszy wieczór – podkreślała pani dyrektor.

– Dzisiejszy wieczór jest wyjątkowy, czekaliśmy na niego cztery lata, wieczór ten uświadamia nam, że za sto dni  staniemy przed najważniejszym w swoim życiu egzaminem, który pozwoli nam przekroczyć próg dojrzałości. Ten niezwykły bal studniówkowy  skłania nas do refleksji nad  czasem, który niepohamowanym kołem uchodzi – podkreślali przedstawiciele uczniów.

– Dzisiaj nie ma przed nami żadnej przepaści, jest magia, wspaniała atmosfera studniówkowego wieczoru. Jesteśmy My, zaproszeni goście, dyrekcja, rodzice i nasi nauczyciele Przed nami wyjątkowa, szalona i pełna niezapomnianych wrażeń noc – zaznaczali uczniowie.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wiadomości

Głośna Noc, Piękna Noc…. Koncert karnawałowy w „Dwójce”

Uczniowie Zespołu Placówek Oświatowych w Skarżysku –Kamiennej po raz 10 zaprosili społeczność lokalną na wyjątkowy koncert. Była to dziesiąta – edycja imprezy, organizowanej w...

Najnowsze komentarze

Galerie

Najbardziej popularne

Wiadomości

Zatrzymaniem 24- latka zakończyła się wczorajsza kontrola, przeprowadzona w sąsiednich Kielcach przez wywiadowców z Komendy Miejskiej Policji w Kielcach. Funkcjonariusze na mało uczęszczanej ulicy...
Hosting to jedno z najpopularniejszych rozwiązań w przypadku osób, które dopiero zaczynają prowadzić swoją działalność internetową. Usługa polega przede wszystkim na wydzieleniu przestrzeni dyskowej...
Uczniowie Zespołu Placówek Oświatowych w Skarżysku –Kamiennej po raz 10 zaprosili społeczność lokalną na wyjątkowy koncert. Była to dziesiąta – edycja imprezy, organizowanej w...

Ostatnio dodane

Najnowsze komentarze