Bal ósmych klas w „Jedynce”

Cztery ósme klasy bawiły się na balu ósmoklasisty, który zorganizowano w Szkole Podstawowej nr 1 im Tadeusza Kościuszki w Skarżysku-Kamiennej w sobotę, 15 lutego. Podobnie jak bale studniówkowe, bal ósmoklasistów rozpoczął się polonezem.

Zanim jednak do tego doszło dyrektor szkoły Magdalena Kalbarczyk przywitała wszystkich zebranych gości, wśród których był m.in. Andrzej Brzeziński, zastępca prezydenta miasta i Artur Berus, starosta skarżyski (ich córki są uczennicami SP1).

Głos zabrali również przedstawiciele uczniów oraz Rady Rodziców, w imieniu której dziękowała Ewa Krakowiak, dyrektor PSM w Skarżysku. Po okolicznościowych przemówieniach uczniowie wręczyli wychowawcom klas oraz dyrekcji kwiaty oraz podziękowali na trud włożony w ich wychowanie. Młodzież obiecywała, że będzie się bawić kulturalnie i odpowiedzialnie.
Później przyszedł w końcu czas na poloneza, którego zatańczył cztery klasy w dwóch turach. Po polonezie młodzież jako niespodziankę zatańczyła „belgijkę”.

Po krótkiej przerwie na sesje zdjęciową uczniowie wrócili na parkiet gdzie zaczęła się zabawa przy muzyce serwowanej przez DJ Piotra Węzigowskigo.

Foto: Renata Fiedorowicz (Szkoła Podstawowa nr 1)

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wiadomości

Najnowsze komentarze

Galerie

Najbardziej popularne

Wiadomości

Ostatnio dodane

Najnowsze komentarze