42-latek bogaty w drogowe kłopoty

Za spowodowanie kolizji drogowej, a także jazdę od wpływem alkoholu, wkrótce odpowiadać będzie mieszkaniec gminy Bliżyn, w powiecie skarżyskim. Mężczyzna, jak wskazują na to dotychczasowe ustalenia, w miniony poniedziałek (9 września), doprowadził do zderzenia z samochodem dostawczym. Lokalni stróże prawa nie mieli zatem innego wyjścia, jak tylko zatrzymać nietrzeźwego kierującego.

Do zdarzenia doszło ok. godz. 14. – 42-latek poruszał się skuterem marki Toros. Jechał ulicą Krakowską, od strony Suchedniowa – mówił asp. Jarosław Gwóźdź, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji. W pewnym momencie, wpadł w poślizg i uderzył w nadjeżdżający z naprzeciwka samochód dostawczy marki KIA, który jechał od strony Skarżyska-Kam.

– Kierowca motoroweru doznał obrażeń ciała. W wyniku tego, został przewieziony do szpitala. Na szczęście nie stało mu się nic, co mogłoby zagrażać jego życiu i zdrowiu – zaznaczył rzecznik Gwóźdź. 42-letni mieszkaniec gminy Bliżyn, został poddany przez policjantów badaniu na obecność alkoholu w organizmie. Miał ok. 1,5 promila. – Odpowiadać będzie za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości – zaznaczył asp. Gwóźdź.

R.R.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wiadomości

Najnowsze komentarze

Galerie

Najbardziej popularne

Wiadomości

W sobotę, w restauracji Aramis w Skarżysku-Kamiennej odbył się bal studniówkowy Zespołu Szkół Samochodowo - Usługowych im. Władysława "Oseta" Wasilewskiego. Na balu bawiło się...
Wiesław Wydra 52-latek z Radoszyc (w sąsiednim powiecie koneckim) zmaga się z rakiem mózgu. Jedyną szansą jest nowoczesna terapia Optune. Miesięczny koszt to ponad...

Ostatnio dodane

Najnowsze komentarze