Wiosenne porządki w ogrodzie

Od dawna chcesz sprawić, by Twój ogród zamienił się w oazę spokoju i przyjemności, ale wciąż brakuje Ci motywacji do tego, by to zmienić? Uczyń pierwszy krok w stronę lepszej aranżacji swojej wymarzonej przestrzeni i zacznij planować ją już dziś!

Jak poradzić sobie ze zniszczoną florą?

Być może smart garden to o krok za daleko, kiedy wyglądając za okno widzisz wysuszone i przemoczone patyki i kłącza, które jeszcze przed zimowym sezonem były bujnymi krzakami i cieszył oczy bogatym ukwieceniem. Czas postawić na praktyczność działki – zamień jednoroczne rośliny na wieloletnie alternatywy – zasadź piwonie, lilie albo tojady. Być może rozchodnik lub przywrotnik nie są tak piękne, jak nasturcje lub aksamitki, ale zapewnią Ci spokój na długie lata.

Wyblakłe i zniszczone meble? Wymień je na nowe!

Czas dobrze spędzamy w otoczeniu ludzi, których lubimy. Podobnie jest z meblami – przebywanie wśród nich powinno łączyć się z przyjemnością. Ciężko jednak wygodnie usadowić się na białym plastikowym krześle, które kurzyło się w szopie od ostatniego użycia. Jeśli na myśl o ogrodzie częściej czujesz niechęć aniżeli radość, zdecydowanie musisz podnieść swój poziom komfortu.

Po pozbyciu się wszelkich przeszkadzających elementów warto przemyśleć zakup nowych mebli – włoska marka Nardi zdecydowanie spełni Twoje oczekiwania. Niezależnie od tego, czy dysponujesz dużą, czy też małą przestrzenią, dopasują się do każdej przestrzeni. Odpowiednie dobranie akcesoriów i świateł pomoże Ci podkreślić ich wysublimowaną naturę lub nieco ożywić obszar, który zajmuje taras.

Stoliczku nakryj się!

Meble do ogrodu kojarzą się nam przede wszystkim z dobrze spędzonym czasem w gronie rodziny i znajomych. Owalne, kwadratowe lub prostokątne – aluminiowe stoły do ogrodu stanowią podstawę nie tylko dla sowitego posiłku, ale i dla utrzymania pozytywnych relacji z najbliższymi. Zapraszając ich do siebie, chcemy ugościć ich jak najlepiej, by częściej nas odwiedzali – powodem może być letni grill lub wieczorna lampka wina w otoczeniu muzyki świerszczy. Niezależnie jednak od powodów, nowy stół z aluminium powinien być nie tylko funkcjonalny, ale też elegancki. Oferta ogrodowego Salonu z pewnością spełnia oba te wymagania.

Dopełnieniem do stołu są krzesła ogrodowe. Jednobarwny zestaw pozwoli Ci stworzyć prostą, aczkolwiek urokliwą aranżację. Przy pomocy poduch i świateł z pewnością sprawisz, że Twój ogród będzie znacznie bardziej przytulny i zachęcający. Z kolei zestawiając ze sobą różne barwy, stworzysz dynamiczną propozycję, wobec której żaden gość nie przejdzie obojętnie. Nie bój się próbować – stwórz własną praktyczną i totalnie unikatowa przestrzeń!

(Artykuł sponsorowany)

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wiadomości

Najnowsze komentarze

Galerie

Najbardziej popularne

Wiadomości

Ostatnio dodane

Najnowsze komentarze