Wiosenne porządki w ogrodzie

Od dawna chcesz sprawić, by Twój ogród zamienił się w oazę spokoju i przyjemności, ale wciąż brakuje Ci motywacji do tego, by to zmienić? Uczyń pierwszy krok w stronę lepszej aranżacji swojej wymarzonej przestrzeni i zacznij planować ją już dziś!

Jak poradzić sobie ze zniszczoną florą?

Być może smart garden to o krok za daleko, kiedy wyglądając za okno widzisz wysuszone i przemoczone patyki i kłącza, które jeszcze przed zimowym sezonem były bujnymi krzakami i cieszył oczy bogatym ukwieceniem. Czas postawić na praktyczność działki – zamień jednoroczne rośliny na wieloletnie alternatywy – zasadź piwonie, lilie albo tojady. Być może rozchodnik lub przywrotnik nie są tak piękne, jak nasturcje lub aksamitki, ale zapewnią Ci spokój na długie lata.

Wyblakłe i zniszczone meble? Wymień je na nowe!

Czas dobrze spędzamy w otoczeniu ludzi, których lubimy. Podobnie jest z meblami – przebywanie wśród nich powinno łączyć się z przyjemnością. Ciężko jednak wygodnie usadowić się na białym plastikowym krześle, które kurzyło się w szopie od ostatniego użycia. Jeśli na myśl o ogrodzie częściej czujesz niechęć aniżeli radość, zdecydowanie musisz podnieść swój poziom komfortu.

Po pozbyciu się wszelkich przeszkadzających elementów warto przemyśleć zakup nowych mebli – włoska marka Nardi zdecydowanie spełni Twoje oczekiwania. Niezależnie od tego, czy dysponujesz dużą, czy też małą przestrzenią, dopasują się do każdej przestrzeni. Odpowiednie dobranie akcesoriów i świateł pomoże Ci podkreślić ich wysublimowaną naturę lub nieco ożywić obszar, który zajmuje taras.

Stoliczku nakryj się!

Meble do ogrodu kojarzą się nam przede wszystkim z dobrze spędzonym czasem w gronie rodziny i znajomych. Owalne, kwadratowe lub prostokątne – aluminiowe stoły do ogrodu stanowią podstawę nie tylko dla sowitego posiłku, ale i dla utrzymania pozytywnych relacji z najbliższymi. Zapraszając ich do siebie, chcemy ugościć ich jak najlepiej, by częściej nas odwiedzali – powodem może być letni grill lub wieczorna lampka wina w otoczeniu muzyki świerszczy. Niezależnie jednak od powodów, nowy stół z aluminium powinien być nie tylko funkcjonalny, ale też elegancki. Oferta ogrodowego Salonu z pewnością spełnia oba te wymagania.

Dopełnieniem do stołu są krzesła ogrodowe. Jednobarwny zestaw pozwoli Ci stworzyć prostą, aczkolwiek urokliwą aranżację. Przy pomocy poduch i świateł z pewnością sprawisz, że Twój ogród będzie znacznie bardziej przytulny i zachęcający. Z kolei zestawiając ze sobą różne barwy, stworzysz dynamiczną propozycję, wobec której żaden gość nie przejdzie obojętnie. Nie bój się próbować – stwórz własną praktyczną i totalnie unikatowa przestrzeń!

(Artykuł sponsorowany)

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wiadomości

Muzyczne Walentynki z „Kuźnicą

W piątek, 14 lutego w Suchedniowskim Ośrodku Kultury "Kuźnica" odbył się koncert "Muzyczne Walentynki". Dla przybyłych zagrał zespół "Niepokonani" w składzie:  Piotr Kabała, Andrzej...

Najnowsze komentarze

Galerie

Najbardziej popularne

Wiadomości

W dniu 17 lutego 2020 r. polska Policja uruchomiła system Child alert w związku z poszukiwaniami 10-letniego Ibrahima, obywatela Polski. Chłopiec został brutalnie uprowadzony...

Ostatnio dodane

Najnowsze komentarze