Szukasz narzędzi rzemieślniczych? Wybierz produkty Strend Pro!

Wybór akcesoriów warsztatowych wcale nie jest prostym zadaniem. Sklepowe półki wręcz uginają się pod ciężarem asortymentu mniej lub bardziej znanych producentów. Oferowane narzędzia różnią się nie tylko ceną, lecz także – a może przede wszystkim – jakością wykonania. W dzisiejszym artykule zaprezentujemy kilka produktów z bogatej oferty narzędziowej firmy Strend Pro.

Strend Pro – najwyższa jakość w dobrej cenie

Strend Pro jest słowacką firmą o międzynarodowym zasięgu, obecnie eksportującą swoje produkty do trzynastu krajów. Od wielu lat firma pozostaje całkowicie bezkonkurencyjna na rynku słowackim. Narzędzia StrendPro można od jakiegoś czasu kupić również w Polsce. To prawdziwa gratka dla wszystkich miłośników majsterkowania. Strend Pro działa nieprzerwanie od 1992 roku, oferując swoim klientom doskonałej jakości narzędzia warsztatowe w bardzo korzystnych cenach. Przedsiębiorstwo przykłada bardzo dużą wagę do rozwoju, dzięki czemu oferowany asortyment jest stale udoskonalany i unowocześniany.

Oferta Strend Pro: od prostych narzędzi warsztatowych do sprzętów przemysłowych

Strend Pro na bieżąco śledzi trendy rynkowe, by móc dostosować ofertę do aktualnych potrzeb swoich partnerów biznesowych. Asortyment Strend Pro obejmuje między innymi narzędzia rzemieślnicze, akcesoria warsztatowe, przyrządy pomiarowe, narzędzia ręczne oraz narzędzia do domu i ogrodu. Firma jest cenionym dostawą sprzętów dla profesjonalnych warsztatów rzemieślniczych i zakładów produkcyjnych. Stałymi klientami Strend Pro są też hurtownie materiałów budowlanych.

Frezy do drewna

Frezy są jednym z podstawowych narzędzi wykorzystywanych przy obróbce różnego rodzaju materiału. Mają zastosowanie w obróbce drewna, metalu i tworzyw sztucznych. Wykonując ruch obrotowy, frez skrawa powierzchnię materiału. Istnieje kilka kryteriów podziału frezów. Jednym z nich jest kształt. W domowych warsztatach najczęściej można spotkać frezy kątowe (z ostrzami w formie stożka), walcowe (ostrza znajdują się na boku) i czołowe (ostrza umieszczone są u czoła). Szerokie zastosowanie mają także frezy walcowo-czołowe, tarczowe, kształtowe, trzpieniowe i krążkowe. Innym kryterium podziału jest materiał wykonania. Wyróżniamy frezy diamentowe, węglikowe, kobaltowe, ze stali szybkotnącej i ze stali proszkowej. W obróbce drewna sprawdzają się frezy węglikowe. Można je wykorzystać do rowkowania, przycinania krawędzi i żłobienia. Strend Pro posiada w ofercie szeroki wybór frezów z płytkami węglikowymi, m.in. frezów rowkujących, zaokrąglających, i ornamentowych.

Sekatory ogrodowe

Najpiękniejszą ozdobą każdego domu jest zadbany ogród. Praca w ogrodzie nie może odbyć się bez użycia specjalnych narzędzi. Jednym z nich jest oczywiście sekator. Kupując sekator warto zwrócić uwagę na to, jak dużą siłę nacisku musimy wykonywać. Wielogodzinne cięcie gałęzi to zajęcie, które może zmęczyć każdego. Dlatego najlepiej, by sekator wyposażony był w specjalny mechanizm umożliwiający wykonywanie szybkich cięć przy użyciu mniejszej siły. Takie narzędzia bez problemu znajdziemy w ofercie Strend Pro. Na uwagę zasługuje zwłaszcza sekator do gałęzi z mechanizmem zapadkowym. Narzędzie wykonano z odpornej na uszkodzenia, wysoce wytrzymałej stali hartowanej. Ostrze zostało dodatkowo zabezpieczone specjalną powłoką antyadhezyjną. Sekator nadaje się do cięcia dużych gałęzi, jak i młodych pędów. Jest bardzo lekki, dzięki czemu doskonale sprawdzi się w każdym sadzie czy ogrodzie. Wygodne uchwyty z nakładką sprawiają, że narzędzie pewnie leży w dłoni i nie wyślizguje się podczas pracy. Ergonomiczny kształt sekatora zwiększa nasze bezpieczeństwo podczas użytkowania.

Zestaw wkrętaków

Wkrętaki są jednymi z najbardziej podstawowych narzędzi używanych zarówno przez profesjonalistów, jak i przez amatorów hobbystycznej pracy w warsztacie. Ponieważ podczas majsterkowania wykorzystujemy różne rozmiary wkrętaków, najlepszych rozwiązaniem będzie zakup całego kompletu. Interesującą propozycją jest zestaw wkrętaków 22 elementy Strend Pro.Zestaw zapakowany jest w wygodne opakowanie z uchwytem, dzięki czemu zabierzemy go z sobą wszędzie tam, gdzie będzie nam potrzebny. Znajdziemy w nim narzędzia w najbardziej popularnych rozmiarach:

• 38×6
• 250×6
• 200×6
• 75×3
• 75×4
• 100×5
• 150×5
• 100×4
• 100x5T25
• 100x5T20
• 100x5T15
• 75x4T10
• 100x6T30
• 150×5.

Największą zaletą wkrętaków firmy Strend Pro jest wytrzymałość i wysoka odporność na uszkodzenia. Dzięki temu jeden komplet narzędzi posłuży nam na długo. Atutem wkrętaków od Strend Pro jest także przystępna cena – to jedne z najtańszych tego rodzaju narzędzi na rynku. Taki zestaw wkrętaków możemy polecić wszystkim ceniącym sobie najwyższą jakość w konkurencyjnej cenie.

(Artykuł sponsorowany)

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wiadomości

Najnowsze komentarze

Galerie

Najbardziej popularne

Wiadomości

Sytuacja epidemiologiczna w powiecie skarżyskim (stan na dzień 03.04.2020, godz. 14.00), według danych Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Skarżysku-Kamiennej Liczba osób poddanych kwarantannie - 455 Liczba osób poddanych...

Ostatnio dodane

Najnowsze komentarze