Od fundamentu aż po dach i nie tylko…

Mediolan, Paryż, Rzym, Warszawa – mieszkańcy Starachowic i okolic nie muszą już wyjeżdżać do europejskich stolic, by urządzić swoje mieszkanie i dom w wyszukanym stylu. W salonie Lebud Bis w Starachowicach znajdziemy wszystko czego nam potrzeba.

Budując dom czy remontując mieszkanie często bywamy zagubieni, brakuje nam pomysłów, koncepcji na urządzenie własnego miejsca na ziemi. Jeździmy, szukamy inspiracji,z czego i jak budować , chcemy by nasze lokum odróżniało się od wnętrz sąsiada, miało w sobie element wyjątkowości, było oryginalne, wyszukane, jednocześnie niespotykane. By zrobić coś takiego, wydawałoby się, że potrzeba sztabu ludzi, projektantów, architektów itd. A co za tym idzie grubego portfela, który będzie w stanie sprostać nietuzinkowym pomysłom. Nic bardziej mylnego. Wystarczy odrobina chęci i odwiedziny w centrum budowlanym Lebud Bis w Starachowicach, który swym bogatym wnętrzem zachęca do udanych zakupów. To idealne miejsce, gdzie znajdziesz wszystko do urządzenia domu czy mieszkania, od fundamentu aż po dach. To również niezmierzona ilość pomysłów do wykończenia wnętrza…

 

okna3

 

Od cegieł i cementu…

Ruszając z budową czy remontem, możemy się tu zaopatrzyć w różnego rodzaju pustaki cegły, stal, zaprawy, cementy, szpachle, kleje. Gotowe ściany na pewno doskonale dopełni szeroki wybór bram garażowych, drzwi, okien sprawdzonych z dużym doświadczeniem producentów oraz najświeższe wzory rolet, żaluzji (np. drewnianych), parapetów, nakładek na gotowe parapety. Wyjątkowego klimatu nadadzą ścianom kolory. Lebud Bis to bogaty wybór farb rożnych producentów np. farby PARA, SCALA, ale i Śnieżka, Dulux i inne na każdą kieszeń. Jeśli podłoga – to także masa możliwości: parkiety gotowe lakierowane tylko do ułożenia i można wejść na podłogę po 2 godz, panele, płytki, podłogi winylowe (świetnie imitują panele i drewno), posadzki z naturalnego kamienia. Zamiast farb wyszukane tapety w rozmaitych kolorach (gładkie, z tłoczeniami), panele 3D, gipsowe (ściana z ekspozycją), których nie znajdziemy na lokalnym rynku.

Bardzo ważnym jest przygotowanie zamówienia, na co zwracają uwagę nasi fachowcy – jeżdżą, mierzą i zamówienie przygotowują w oparciu o pomiary za które odpowiadają. Nie każdy klient zna się na pomiarach i zdarzały się błędy, co eliminuje fachowiec, który wykonuje pomiary pod drzwi, okna czy farbę lub tapetę. Oczywiście pomiary są bezpłatne.

…po firanki i zasłony, rolety

Przychodząc do centrum budowlanego Lebud Bis po cement czy szpachlę, zaskakuje nas wybór innych materiałów, wśród których z pewnością znajdziemy pomysł na urządzenie wnętrza. Tu m.in. zamówisz kuchnię na wymiar z projektem wnętrza. Pracownicy pomogą urządzić dom czy mieszkanie, służą fachową poradą w każdej dziedzinie. -Wszyscy pracownicy są przeszkoleni w działach, którymi się zajmują.

– W aranżacji pomieszczeń trzeba wykazać się weną. W swojej ofercie posiadamy mnóstwo wzorników, katalogów z najnowszymi trendami, które zaspokoją oczekiwania mniej zamożnych klientów, jak również tych bardziej wymagających, którzy szukają najwyższej jakości produktów – mówi Czesława Prostak, szefowa salonu LEBUD BIS. Dekoratornia to cała paleta tkanin różnego gatunku na zasłony, firany, narzuty, poduchy czy rolety. To miejsce gdzie znajdziesz karnisze te tańsze i te markowe, dywany najlepszych producentów, wykładziny z włókna kukurydzianego, tapety, fototapety z najnowszych kolekcji, najlepszy projektantów. To także pomysły na prezenty okolicznościowe czy dekoracje, jak świece zapachowe, pledy, ręczniki, pościele, ręcznie haftowane z naturalnej bawełny.

To markowe, bardzo dobre gatunkowo rzeczy, które zaspokoją gusta najbardziej wymagających klientów – zapewnia Cz. Prostak. – Wiem, że mieszkańcy Starachowic i okolic wyjeżdżają do większych miast, szukają pomysłów, inspiracji, tymczasem mają to wszystko pod ręką, na miejscu, często za zdecydowanie mniejsze pieniądze. Oferujemy naszym klientom pomiar, projekt dekoracji okiennej, szyjemy je oraz wieszamy u klienta w domu, co bardzo niektórym odpowiada. Bo kto lubi wieszać firany czy zasłony ? Warto przyjść, zobaczyć, co jest na topie, a wtedy pomysły na własne, wyjątkowe wnętrze przyjdą same, bez angażowania ludzi do dekoracji wnętrz – podsumowuje Cz. Prostak.

– Posiadamy w tej branży wieloletnie doświadczenie, zawsze służymy fachową radą .na bieżąco uzupełniamy wzorniki o najnowsze trendy w dekoracji wnętrz i najnowsze materiały do dekoracji i jestem przekonana, że ci, którzy nas odwiedzą z pewnością do nas wrócą, jak wielu naszych stałych klientów.

 

Wiadomości

Najnowsze komentarze

Galerie

Najbardziej popularne

Wiadomości

Łańcuszki, piramidy, superoferty, zbiórki... Podczas epidemii uaktywnili się oszuści. Wabią konsumentów wysokimi zyskami bez ryzyka, ofertami produktów lub usług mających stanowić panaceum na koronawirusa, czy...
Firma Wtórpol i Fundacja Eco Textil przekazały szpitalowi w Starachowicach 30 specjalistycznych łóżek medycznych i 30 materacy przeciwodleżynowych. Ich wartość to 120 tysięcy złotych. Wtórpol...
Interwencja patrolu rozminowania saperskiego była niezbędna po tym, co wydarzyło się w sobotnie (28 marca), wczesne przedpołudnie. Ok. godz. 13, przy ul. Towarowej w Skarżysku-Kam....

Ostatnio dodane

Najnowsze komentarze