Nowoczesna zabudowa odmieni Twój taras nie do poznania. Wypróbuj!

Nudny, niefunkcjonalny taras nie jest miejscem, do którego często się zagląda. Szkoda tracić przestrzeń, którą przecież można sprytnie zagospodarować. Chcemy pokazać Ci, jak efektownie prezentują się nowoczesne, minimalistyczne zabudowy tarasów. Przyjrzyj się im z bliska i oceń, czy stworzenie takiej instalacji sprawdzi się w Twoim domu.

 

Nasz numer jeden: innowacyjna konstrukcja aluminiowo-szklana

Zapewne wielokrotnie zastanawiałeś się, co można zmienić w wyglądzie Twojego tarasu, jakie zmiany wprowadzić, żeby odkryta przestrzeń zyskała nową odsłonę. Znaleźliśmy odpowiedź na te pytania, kiedy przypadkowo trafiliśmy na stronę firmy Balmar. Tam zaprezentowana została zabudowa tarasu, która nas oczarowała. Nowoczesny system aluminiowo-szklany, przesuwne drzwi i okna – między innymi te elementy przykuły naszą uwagę. Na miejscu klasycznego tarasu, fachowcy Balmar umieścili coś z zupełnie innej bajki: taras z innowacyjną, wytrzymałą obudową ze szklanymi ścianami, przez które wpada dużo światła. Pochylony dach chroni obiekt przed deszczem i wbrew pozorom, wcale nie jest trudne, aby utrzymać go w czystości. Dodatkowo, na dachu można zamontować zewnętrzne rolety, podobnie na ścianach, jeśli tylko zachodzi taka potrzeba. Zainteresowani tym rozwiązaniem postanowiliśmy zgłębić temat i zapytaliśmy samego producenta, co może nam powiedzieć na temat zabudowy w tym stylu.

 

Zabudowa tarasu to pomysłowe połączenie zadaszenia i ścian

Szybko dowiedzieliśmy się, że zabudowane tarasy stanowią uniwersalne rozwiązania, na które decydują się liczni klienci. Zarówno indywidualni, którzy chcą wprowadzić świeży element w swoim prywatnym tarasie, jak i przedsiębiorcy, właściciele restauracji czy dużych biur. W oszklonym, zabudowanym przedsionku przyjemnie się wypoczywa, pracuje i po prostu przebywa. Jest w czym wybierać, ponieważ oprócz klasycznych konstrukcji, projektanci oferują też inne, przeznaczone dla wymagających klientów. To na przykład taras bezramowy, sprawiający wrażenie dużo bardziej przestronnego, niż jest w rzeczywistości. Największym uznaniem cieszą się nowoczesne formy pozbawione udziwnień, elementów dekoracyjnych oraz wszelkich ornamentów. W firmie Balmar doradzono nam, że każda zabudowa tarasu rządzi się swoimi prawami, a wszystkie zlecenia wymagają analizy. Osoby, które szukają profesjonalnej pomocy w zaprojektowaniu, a także wykonaniu zadaszenia, zabudowy albo stworzenia jeszcze innej konstrukcji, powinni się zgłosić do producenta i zamówić wizualizację. Serdecznie je do tego zachęcamy!

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wiadomości

Najnowsze komentarze

Galerie

Najbardziej popularne

Wiadomości

Ostatnio dodane

Najnowsze komentarze