Ciepło, które poczujesz od razu

Niemiecka jakość i najwyższa technologia – tylko gazowy kocioł kondensacyjny CGB-2 firmy Wolf zapewni nam ogrzewanie, jakiego oczekujemy. To inteligentne, ekonomiczne a przede wszystkim bardzo wydajne urządzenie, które gwarantuje ciepło na długi czas.

Nowe oblicze mistrza

Chwalony i doceniany w branżowych testach oraz plebiscytach. Uznawany przede wszystkim za pracę przyjazną środowisku naturalnemu, oszczędność energii, a także przejrzystą budowę oraz maksymalny komfort obsługi. Gazowy kocioł kondensacyjny CGB, sztandarowe urządzenie grzewcze niemieckiej firmy Wolf ma już godnego następcę. Inteligentny, ekonomiczny a przede wszystkim bardzo wydajny nowy ścienny kocioł kondensacyjny CGB-2 łączy w sobie zalety poprzednika z jeszcze lepszymi parametrami i bardziej nowatorskimi rozwiązaniami technologicznymi. Czego się można się po nim spodziewać? To idealne rozwiązanie dedykowane domowym systemom ogrzewania i podgrzewania c.w.u.

Szeroka gama zalet

Charakteryzuje je zamknięta komora spalania, praca zależna i niezależna od powietrza w pomieszczeniu oraz wysoka sprawność znormalizowana (do 110% Hi). Seryjnie wbudowane naczynie wzbiorcze i wysoce wydajna pompa, łatwy pomiar parametrów spalin dzięki zabudowanym na kotle króćcom pomiarowym. Niewątpliwą zaletą tego urządzenia jest szybki montaż, prosta obsługa oraz łatwa konserwacja, dzięki wygodnemu dostępowi do wszystkich podzespołów.

Atutem jest praca przyjazna środowisku. Kocioł CGB-2, podobnie, jak jego poprzednik  spełnia surowe wymagania normy środowiskowej, pozwalającej na uzyskanie prestiżowego znaku „Błękitnego Anioła” (przy zasilaniu gazem ziemnym).

Bardziej wszechstronny niż myślisz

Jednym z najważniejszych ulepszeń, zastosowane w ofercie kotłów CGB-2, które znacznie poprawiało wydajność spalania i zminimalizowało emisję szkodliwych substancji, jest zastosowanie adaptacyjnego, samo kalibrującego się układu sterowania spalaniem, który samoczynnie dostosowuje się do jakości gazu. Wykorzystana w urządzeniu CGB-2 innowacyjna technologia „Bluestream” pozwala natomiast na inteligentne zarządzanie pracą pompy w celu osiągnięcia najlepszych parametrów kondensacji, minimalne zużycie energii podczas trybu czuwania, a także odpowiada za dłuższą żywotność kotła.

Praktycznym z punktu widzenia użytkownika, okazuje system sterowania urządzeniem za pomocą smartfona, laptopa bądź komputera osobistego (przy pomocy modułu LAN/WLAN ISM7i). Co więcej, daje ono również możliwość zdalnej diagnostyki i obsługi serwisowej. Wszystkie te udogodnienia i ulepszenia zamknięte zostały w niezwykle nowoczesnej i eleganckiej obudowie.

Lata doświadczeń

Gazowy kocioł kondensacyjny CGB-2 firmy Wolf posiada płynnie regulowaną moc (już od 1,8 kW) i występuje w trzech wielkościach: 14, 20 i 24. Ze względu na niewielkie wymiary i wysoką sprawność, urządzenie to szczególnie polecane jest do systemów grzewczych centralnego ogrzewania w mieszkaniach oraz w domach jedno- lub wielorodzinnych.

To prawdziwa nowość na polskim rynku. W regularnej sprzedaży dostępny jest marca br., dzięki firmie Wolf-Technika Grzewcza Sp. z o.o., która jest oficjalnym dystrybutorem produktów niemieckiej marki Wolf w Polsce. Firma Wolf GmbH, z ponad 50-letnią tradycją jest liderem wśród producentów urządzeń grzewczych, solarnych, wentylacyjnych i solarnych. Jako pierwsza wprowadziła 5-letnią gwarancję na urządzenia grzewcze i solarne. Jest niewątpliwym prekursorem swojej branży, wprowadzając w Niemczech certyfikację produkcji zgodną z normą ISO 9001. Lista obiektów, które zostały zaopatrzone w jej produkty, jest naprawdę bardzo długa…

Zapraszamy do naszego przedstawiciela:
Starachowice
ul. Piłsudskiego 136
tel 604402592
[email protected]

Wiadomości

PILNE: Powiększa się liczba zakażonych, już 17 pozytywnych testów

Powiatowy Zespół Zarządzania Kryzysowego działający w Powiecie Skarżyskim, informuje, że po wykonaniu kolejnych 46 badań potwierdzony został 1 nowy przypadek zakażenia kornawirusem u personelu medycznego Szpitala...

Najnowsze komentarze

Galerie

Najbardziej popularne

Wiadomości

Powiatowy Zespół Zarządzania Kryzysowego działający w Powiecie Skarżyskim, informuje, że dziś w godzinach nocnych i rannych wpłynęła kolejna tura wykonanych 99 badań na zakażenie koronawirusem. Tym razem...
Powiatowy Zespół Zarządzania Kryzysowego działający w Powiecie Skarżyskim, informuje, że po wykonaniu kolejnych 46 badań potwierdzony został 1 nowy przypadek zakażenia kornawirusem u personelu medycznego Szpitala...

Ostatnio dodane

Najnowsze komentarze