Zwłoki przy kolejowych torach. Śledczy proszą o pomoc [ZDJĘCIA]

Świętokrzyscy stróże prawa zwracają się do mieszkańców naszego regionu o pomoc w ustaleniu tożsamości denata. Jak poinformował zespół prasowy Komendy Wojewódzkiej Policji w Kielcach, zwłoki mężczyzny zostały odnalezione 26 sierpnia br., na torach kolejowych w rejonie miejscowości Żeleźnica, w powiecie włoszczowskim.

– Wszystkie osoby, które mogą pomóc w ustaleniu tożsamości mężczyzny, proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji we Włoszczowie: tel. 041 38 83 216, oficer dyżurny jednostki 041 38 83 205 lub bezpośrednio z numerem alarmowym 997 – czytamy w komunikacie, jaki został opublikowany w środę (4 września).

Co istotne, przy zwłokach policjanci nie znaleźli żadnych dokumentów, ani też przedmiotów mogących przyczynić się do ustalenia jego tożsamości. Mężczyzna ubrany był w krótkie spodenki koloru czarnego z logo firmy „NIKE” w rozmiarze XL, koszulkę koloru czarnego firmy „Engelbert Strauss” w rozmiarze XL na której widnieje wizerunek strusia w kolorze białym, skarpety koloru biało-czarno-czerwonego z napisem „MA” oraz buty sportowe koloru czarnego z jasnymi wstawkami w rozmiarze 43.

Wiek mężczyzny oceniono na ok. 30-40 lat, włosy ciemne z końcówkami zafarbowanymi na kolor jasny, wzrost około 168 cm.

fot. KWP Kielce

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wiadomości

Najnowsze komentarze

Galerie

Najbardziej popularne

Wiadomości

W poniedziałkowy poranek na terenie województwa świętokrzyskiego policjanci przeprowadzili działania pod nazwą „Trzeźwy poranek”. Akcja miała na celu ujawnianie i eliminowanie z dróg nietrzeźwych...
Tragiczny mógł być finał zdarzenia, jakie stróże prawa z wydziału ruchu drogowego Komendy Powiatowej Policji w Skarżysku-Kam. odnotowali w niedzielne (20 października) popołudnie. Zgromadzony...

Ostatnio dodane

Najnowsze komentarze