Zabrał, a następnie na nim odjechał

Surowa kara, w postaci nawet 10-letniego pozbawienia wolności grozi zatrzymanemu przez skarżyskich stróżów prawa mężczyźnie. 37-latek podejrzany jest o włamanie do piwnicy i kradzież roweru wartego 1 tys. złotych.

W miniony poniedziałek (13 stycznia), do komendy policji zgłosił się 43-letni skarżyszczanin. Zawiadomił stróżów prawa o włamaniu do swojej piwnicy, do którego doszło w nocy. Łupem złodzieja padł rower górski warty 1000 złotych.

– Mundurowi szybko ustalili, że jednośladem odjechał znany im 37-latek. Po południu zatrzymali sprawcę pod jednym ze sklepów monopolowych – stwierdził asp. Jarosław Gwóźdź, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji. W momencie zatrzymania był nietrzeźwy, miał w organizmie ponad 2 promile alkoholu.

– Mężczyzna usłyszał zarzut kradzieży z włamaniem. Grozić mu może do 10 lat pozbawienia wolności. Śledczy będą także ustalać, co podejrzany zrobił ze skradzionym rowerem – dodaje asp. Gwóźdź.

R.R.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wiadomości

Najnowsze komentarze

Galerie

Najbardziej popularne

Wiadomości

W sobotę 18 stycznia  w Miejskim Centrum Kultury w Skarżysku-Kamiennej odbyły się przesłuchania rejonowe XXVII Świętokrzyskiego Konkursu Kolęd i Pastorałek - Włoszczowa 2020. W przeglądzie...
Najbliższe 3 miesiące w więziennej celi decyzją kieleckiego sądu spędzi 41- letni mieszkaniec miasta. Mężczyzna został zatrzymany w piątek przez kryminalnych z Komisariatu Policji...

Ostatnio dodane

Najnowsze komentarze