Z OSTATNIEJ CHWILI: kraksa na odcinku krajowej siódemki

Funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji, wyjaśniają okoliczności przykrego zdarzenia, jakie odnotowano w piątek (6 września), przed godz. 10. Zgromadzony dotychczas materiał dowodowy w sprawie wskazuje na to, że na odcinku drogi krajowej nr 7, na wjeździe do Skarżyska-Kam. zderzyły się dwa pojazdy.

Uczestnikami byli kierujący samochodem osobowym marki Toyota, a także dostawczy bus ford transit. – Jak wynika ze wstępnych ustaleń, kierowca toyoty najprawdopodobniej na skutek niezachowania należytej ostrożności i odległości, najechał na tył samochodu go poprzedzającego. Wówczas doszło do zderzenia – tłumaczył asp. Jarosław Gwóźdź, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Skarżysku-Kam.

Obaj mężczyźni, którzy kierowali autami, zostali poddani badaniu na obecność alkoholu w organizmie. – Byli trzeźwi. Ruch w miejscu zdarzenia odbywał się w sposób wahadłowy – zaznaczył rzecznik Gwóźdź. Kierowcom na szczęście nic się nie stało. Na bóle uskarżała się natomiast pasażerka toyoty. Kobieta została przetransportowana do szpitala.

R.R.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wiadomości

Najnowsze komentarze

Galerie

Najbardziej popularne

Wiadomości

Przedsiębiorco! Wytwarzasz, zbierasz lub transportujesz odpady? Wprowadzasz na rynek produkty, opakowania lub produkty w opakowaniach? Wprowadzasz na rynek sprzęt elektryczny i elektroniczny, pojazdy, baterie...

Ostatnio dodane

Najnowsze komentarze