Z OSTATNIEJ CHWILI: co stało się z Karolem Rogiem? [ZDJĘCIA]

Jak wynika z nieoficjalnych informacji, po raz ostatni cały i zdrowy miał być widziany w miniony poniedziałek (15 lipca), na dworcu PKP w Gliwicach. Później ślad, po nim zaginął. Gdzie jest mieszkaniec Pokrzywianki, w gminie Nowa Słupia Karol Róg? Takie pytanie od kilku dni, zadają sobie świętokrzyscy stróże prawa.

– Poszukiwany mężczyzna ma 26 lat. Pochodzi z gminy Nowa Słupia – powiedział sierż.szt. Karol Macek, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Kielcach. Jak dowiedział się portal starachowicki.eu, w środę (17 lipca), do mundurowych dotarła oficjalna informacja w tej sprawie. – Zgłoszenie o zaginięciu przyjęli stróże prawa z Komisariatu Policji w Bodzentynie. To ta jednostka jest wiodącą, jeśli chodzi o poszukiwania mężczyzny – zaznaczył rzecznik Macek. Zawiadomienie to jedno. Drugie to działania, jakie podjęte zostały przez najbliższych i przyjaciół 26-latka.

Od kilkudziesięciu godzin, na stronach internetowych, a także popularnym portalu społecznościowym udostępniane są informacje na temat młodego człowieka. Wynika z nich, iż Karol Róg ostatni raz widziany był 15 lipca br. o godz. 12.30 na dworcu PKP w Gliwicach, gdzie miał wsiąść do pociągu do Kielc. Do domu nie dojechał, nie nawiązał również kontaktu z rodziną. 26-latek, jak czytamy w komunikacie ma ok. 186 cm wzrostu, 80 kg wagi. Oczy niebieskie, znaki szczególne: tatuaż na lewej ręce.

Jeżeli ktokolwiek posiada informacje na temat miejsca pobytu zaginionego, proszony jest o kontakt ze świętokrzyską policją pod numerem telefonu 112 lub 997.

W czwartek mundurowi otrzymali anonimowy sygnał. – Osoba zgłaszająca, co prawda nie była pewna, ale twierdziła iż widziała 26-latka na terenie Gliwic. Obecnie sprawdzane i weryfikowane są informacje, dotyczące aktualnego miejsca pobytu. Trzymamy rękę na pulsie – dodał rzecznik Macek.

fot. archiwum prywatne

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wiadomości

Najnowsze komentarze

Galerie

Najbardziej popularne

Wiadomości

Starostwo Powiatowe w Skarżysku-Kamiennej uprzejmie informuje, że w dniu 24.08.2019 r. w godzinach 18.00 – 24.00 na terenach dzielnicy REJÓW w Skarżysku-Kamiennej, ze względu na odbywający się XIX Nocny Półmaraton...
W poniedziałek, 19 sierpnia,  w  jednym z mieszkań w bloku przy ulicy Mickiewicza 14 w Skarżysku-Kamiennej  znaleziono zwłoki mężczyzny. Jak się okazało 44-letni mieszkaniec...
Do specjalistycznego szpitala dziecięcego w Kielcach, trafił młody mieszkaniec powiatu skarżyskiego. To efekt przykrego w skutkach zdarzenia, jakie świętokrzyscy stróże prawa odnotowali w minioną...

Ostatnio dodane

Najnowsze komentarze