Wypadek busa w gminie Bliżyn,trzy osoby poszkodowane

W czwartek, po godzinie 13.00, na drodze między Bliżynem i Ubyszowem doszło do groźnego wypadku, w przejeżdżającego busa uderzyło drzewo, kierujący stracił panowanie nad pojazdem i wjechał do roku. Busem podróżowało osiem osób, trzy zostały poszkodowane. 

-Do zdarzenia doszło koło godziny 13, na busa relacji Skarżysko-Kamienna – Ciechostowice spadło drzewo. Kierowca stracił panowanie i zjechał do rowu. W wyniku czego trzy osoby zostały  ranne. Do szpitala zostały zabrane dziesięcioletnia dziewczynka i jej  36 -letnią matka oraz  72 – letnia kobieta z podejrzeniem złamania nogi. Busem podróżowało łącznie osiem osób – mówił Jarosław Gwóźdź, Oficer Prasowy Komendy Powiatowej Policji w Skarżysku-Kamiennej.

Na miejscu zdarzenia pracują policjanci oraz staż pożarna, poszkodowanych pogotowie zabrało do szpitala na obserwację. Wezwane zostało Lotnicze Pogotowie Ratunkowe , jednak helikopter nie miał gdzie wylądować i wrócił do bazy.

Przed godziną 15.oo droga w kierunku Ubyszowa była jeszcze zablokowana

1 KOMENTARZ

  1. Hmm, sam nie wiem czemu do tej pory nie oczyszczono terenu przynależnego po pasa drogowego, jak nie stać włodarzy drogi, to dać ogłoszenie dla biednych niech sobie przyjdą i wytną opał na zimę. Swoją drogą ten kawałek drogi pomiędzy Gostkowem a Ubyszowem już dawno powinien być oświetlony nocą. Współczuje poszkodowanym.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wiadomości

Najnowsze komentarze

Galerie

Najbardziej popularne

Wiadomości

Zakończył się remont hali na Targowisku Miejskim na Dolnej Kamiennej. Wkrótce sprzedawcy ponownie będą mogli rozpocząć pracę. Remont przeszło wnętrze hali: odnowione zostały pomieszczenia sanitarne...

Ostatnio dodane

Najnowsze komentarze

%d bloggers like this: