Tragedia w wieżowcu

We wtorek 30 czerwca, przed klatką schodową wieżowca przy ulicy Piłsudskiego. w Skarżysku-Kamiennej zostało znalezione ciało 27-letniego mieszkańca Skarżyska. Wszystko wskazuje na to, że mężczyzna popełnił samobójstwo.

Jak informuje Rzecznik Prasowy Komendy Powiatowej Policji w Skarżysku-Kamiennej Damian Szwagierek około godziny 4.40, dyżurny skarżyskiej Komendy otrzymał zgłoszenie o mężczyźnie leżącym przed klatką schodową wieżowca przy ulicy Piłsudskiego w Skarżysku-Kamiennej. Na miejsce zdarzenia zostali skierowani policjanci, którzy potwierdzili zgłoszenie. Ujawnione zostały zwłoki mężczyzny – jak się później okazało, denatem był 27-letni mieszkańca Skarżyska-Kamiennej.

– Ciało denata posiadało obrażenia, które mogły powstać na skutek upadku z dużej wysokości i niewykluczone, że doszło do samobójstwa (skok z okna klatki schodowej z 10 piętra wieżowca). Lekarz, który był obecny na miejscu zdarzenia stwierdził zgon mężczyzny. Policyjne czynności były wykonywane pod nadzorem prokuratora. Wstępnie wykluczono udział osób trzecich w tym zdarzeniu. Decyzją prokuratora ciało denata zostało zabezpieczone w prosektorium do dalszych czynności procesowych – dodał Szwagierek.

Z.B

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wiadomości

Najnowsze komentarze

Galerie

Najbardziej popularne

Wiadomości

Ostatnim akcentem rundy jesiennej czwartoligowych piłkarzy Granatu Skarżysko było spotkanie przed własną publicznością  z liderem ŁKS-em Probudex Łagów. Mecz zakończył się podziałem punktów po...

Ostatnio dodane

Najnowsze komentarze