Dziewczyna skoczyła z wiaduktu

17-letnia mieszkanka Suchedniowa została przewieziona do kieleckiego szpitala po tym jak skoczyła z wiaduktu na drogę S7 w Suchedniowie – poinformował asp. Jarosław Gwóźdź, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Skarżysku-Kamiennej.

Jak podaje policyjny rzecznik do nieszczęśliwego zdarzenia doszło w niedzielny wieczór ok. 21.30. – Dziewczyna przeżyła. Gdy leżała na drodze nie uderzył w nią żaden jadący tamtędy samochód. Jednak jej stan lekarze określają jako ciężki. Została przetransportowana do szpitala w Kielcach – mówi J. Gwóźdż.

Przez ponad godzinę jeden pas na S7 był zablokowany. – Policjanci pracowali na miejscu, trwa ustalanie przyczyn zdarzenia.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wiadomości

Najnowsze komentarze

Galerie

Najbardziej popularne

Wiadomości

Skarżysko-Kamienna nie przestaje walczyć o tzw. Szybką  Szprychę. Dzisiaj w Urzędzie Miasta Skarżysko-Kamienna odbyła się  konferencja prasowa z udziałem posłanki Marzeny Okły-Drewnowicz i prezydenta...
W środę, 18 września,  w  Zespole Szkół Transportowo-Mechatronicznych w Skarżysku-Kamiennej  podpisano umowy stypendialne. Stypendia ufundowane przez Zakłady Metalowe Mesko S.A.  trafiły do czternastu uczniów...

Ostatnio dodane

Najnowsze komentarze