Święto Policji już w piątek

Już w najbliższy piątek 19 lipca 2019r. odbędą się Wojewódzkie Obchody Święta Policji garnizonu świętokrzyskiego. O godzinie 10.00 w kościele na Świętym Krzyżu rozpocznie się Uroczysta Msza Święta. Oficjalna część uroczystości, z udziałem Komendanta Głównego Policji odbędzie się na błoniach za klasztorem. Patronat Honorowy nad uroczystością objęła Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji Elżbieta Witek.

W niedzielę zapraszamy na Plac Artystów w Kielcach, gdzie odbędzie się festyn z okazji naszego święta. Już od godziny 12:00 każdy będzie mógł przyjrzeć się pracy świętokrzyskich policjantów.

Tajniki pracy funkcjonariuszy ruchu drogowego, prewencji, laboratorium kryminalistycznego i wielu innych wydziałów czekają by się z nimi zapoznać!

Każdy z odwiedzających nasze stoiska będzie mógł porozmawiać z policjantami, obejrzeć sprzęt jakim się posługują. Przygotowaliśmy wiele atrakcji.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wiadomości

Najnowsze komentarze

Galerie

Najbardziej popularne

Wiadomości

W ferworze przedświątecznych przygotowań dokonujemy całej masy zakupów internetowych. Warto jednak zachować uwagę, szczególnie podczas dokonywania opłat. Oszuści coraz częściej podszywają się pod instytucje,...

Ostatnio dodane

Najnowsze komentarze