Spłonęła kuchnia w bloku przy ul.Krasińskiego

W poniedziałkowe popołudnie, w mieszkaniu na drugim piętrze bloku przy ulicy Krasińskiego 12 w Skarżysku-Kamiennej doszło do pożaru kuchni. Prawdopodobną przyczyną było zaprószenie ognia przez lokatorów.

W akcji   brało udział cztery jednostki straży pożarnej oraz pogotowie ratunkowe i policja . Jednej osobie udzielona została pomoc lekarska.

– Prawdopodobną przyczyna pożaru było zaprószenie ognia przez mieszkańców, spaleniu uległo wyposażenie całej kuchni. Jeśli chodzi o kuchenkę gazową jest ona w stanie nienaruszonym. Była jedna osoba poszkodowana, która mieszka piętro wyżej, została sprowadzona przez strażaków w bezpieczne miejsce, pozostałe osoby, które mieszkają w tej klatce same opuściły swoje miejsce zamieszkania – powiedział bryg.Jarosław Janowski z Komendy Powiatowej PSP w Skarżysku-Kamiennej.

 

 

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wiadomości

Najnowsze komentarze

Galerie

Najbardziej popularne

Policyjny trop prowadzi do Bliżyna

Śmieciowa wizytówka miasta

Hala targowa po remoncie

Wiadomości

Zakończył się remont hali na Targowisku Miejskim na Dolnej Kamiennej. Wkrótce sprzedawcy ponownie będą mogli rozpocząć pracę. Remont przeszło wnętrze hali: odnowione zostały pomieszczenia sanitarne...

Ostatnio dodane

Najnowsze komentarze