Śmiertelny cios nożem

Dramatyczne sceny rozegrały się w mieszkaniu. Jak poinformował asp. Artur Majchrzak z Komendy Wojewódzkiej Policji w Kielcach, w niedzielne popołudnie (20 października), między synem a ojcem doszło do ostrej wymiany zdań. W pewnym momencie 29-latek chwycił za nóż, którym najprawdopodobniej ugodził 56-latka.

Do zdarzenia doszło tuż przed godz. 16.00, na terenie posesji w sąsiednim Bodzentynie, w powiecie kieleckim.

– Jak wynika ze wstępnych ustaleń, pracujących na miejscu zdarzenia stróżów prawa, między ojcem a synem doszło do sprzeczki. W pewnym momencie, 29-latek chwycił za ostry przedmiot, najprawdopodobniej nóż, którym ugodził ojca. Napastnik natychmiastowo oddali się z miejsca tragedii – relacjonował asp. Artur Majchrzak, funkcjonariusz zespołu prasowego kieleckiej KWP.

W międzyczasie informacja o tym, co wydarzyło się w czterech ścianach dotarła do służb ratowniczych.

– Na miejscu pojawiło się pogotowie. Niestety, nie udało się uratować życia mężczyzny. 56 -latek zmarł. W tym samym czasie, stróże prawa z miejscowego Komisariatu Policji, zatrzymali na rynku w Bodzentynie 29-latka – dodał nasz rozmówca.

Młody mężczyzna został poddany przez mundurowych badaniu na obecność alkoholu w organizmie. – Miał blisko 1 promil – podkreślił asp. Majchrzak.

Na miejscu pojawili się policjanci pionu kryminalnego, a także biegły patomorfolog. Czynności wykonywane były pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Starachowicach.

Rafał Roman

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wiadomości

Najnowsze komentarze

Galerie

Najbardziej popularne

Wiadomości

W środę, 20 listopada, w  Miejskim Centrum Kultury w Skarżysku-Kamiennej odbył się Finał XII Skarżyskiego Przeglądu Pieśni Patriotycznej „Z Pieśnią do Niepodległej”. Organizatorem przeglądu było...
Stróże prawa z Komendy Miejskiej Policji w Kielcach zwyciężyli w VII Turnieju Policjantów Województwa Świętokrzyskiego w Piłce Siatkowej o Puchar Komendanta Wojewódzkiego Policji w...
Aleksandra Lunge uczestniczka zajęć terapeutycznych Powiatowego Środowiskowego Domu Samopomocy w Skarżysku-Kamiennej została laureatką XVII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Sztuka Osób Niepełnosprawnych” zorganizowanego przez Państwowy Fundusz...

Ostatnio dodane

Najnowsze komentarze