Śmiertelne potrącenie o poranku

Do tragicznego potrącenia pieszej doszło w czwartek, 3 stycznia, około godziny 7.30 na Alei Niepodległości w Skarżysku-Kamiennej. Taksówkarz potrącił przechodzącą przez oznakowane przejście dla pieszych 60-letnią kobietę, która po przewiezieniu do szpitala zmarła.

Kierujący taksówką, 44-letni mężczyzna, jadąc ul. Niepodległości w kierunku dworca PKP, potrącił na przejściu dla pieszych 60-letnią kobietę.  Nieprzytomna kobieta  została zabrana do szpitala> Niestety jej życia nie udało się uratować – informuje aspirant Jarosław Gwóźdź, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Skarżysku-Kamiennej.

– Kierowca, wstępnie tłumaczył, że nie zauważył kobiety przechodzącej przez pasy. Okoliczności zdarzenia wyjaśni postępowanie prowadzone przez Komendę Powiatową Policji w Skarżysku-Kamiennej, będziemy badać czy kierowca jechał zgodnie z przepisami – zaznacza aspr. Jarosław Gwóźdź.

Z.B

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wiadomości

Najnowsze komentarze

Galerie

Najbardziej popularne

Wiadomości

Przedsiębiorco! Wytwarzasz, zbierasz lub transportujesz odpady? Wprowadzasz na rynek produkty, opakowania lub produkty w opakowaniach? Wprowadzasz na rynek sprzęt elektryczny i elektroniczny, pojazdy, baterie...

Ostatnio dodane

Najnowsze komentarze