Śledczy proszą o pomoc. Sprawca pochodzi najprawdopodobniej z naszego regionu

Policjanci ze Szczekocin, w województwie śląskim, proszą o pomoc w identyfikacji osoby podejrzanej o kradzież ponad 500 litrów paliwa. Do przestępstwa doszło na stacji paliw w miejscowości Bonowice. Sprawca przyjechał białym samochodem dostawczym marki Renault. Wizerunek złodzieja został zarejestrowany przez kamery monitoringu.

Do kradzieży, jak wynika z dotychczasowych ustaleń, doszło 17 października br. o godz 7.30 na stacji paliw w miejscowości Bonowice. Złodziej przyjechał samochodem dostawczym marki Renault. Kabina pojazdu i zamontowana nad nią nadbudowa była koloru białego. Skrzynia ładunkowa posiadała niebieską plandekę. Do samochodu zostały przypięte tablice rejestracyjne pochodzące z kradzieży.

– Kierowca zatankował olej napędowy do baku oraz do przewożonych zbiorników i odjechał nie regulując rachunku. Niestety odczytanie numerów rejestracyjnych z naklejki jest niemożliwe – podkreślają stróże prawa.

Jak dodają, sprawca to mężczyzna najprawdopodobniej pochodzący z województwa świętokrzyskiego. – Każdy, kto rozpoznaje sprawcę lub pojazd którym przyjechał, proszony jest o kontakt telefoniczny z policjantami ze Szczekocin tel. (34) 34 59 510 lub tel. (32) 67 38 255. Informacje można także przekazać w formie elektronicznej na adres e-mail: [email protected] Do dyspozycji jest również formularz „Powiadom nas” zamieszczony na naszej stronie internetowej. W każdym przypadku gwarantujemy anonimowość – apelują policjanci.

fot. KWP Kielce (kadr pochodzi z nagrania kamer monitoringu)

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wiadomości

Najnowsze komentarze

Galerie

Najbardziej popularne

Wiadomości

W dniu 13 grudnia 2019 roku  w Sali Konferencyjnej PCRE w Skarżysku-Kam. został przeprowadzony  etap rejonowym XXVIII edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia...

Ostatnio dodane

Najnowsze komentarze