Pozytywny test 27-latka. Czeka go pobyt za kratami?

Sąd Rejonowy w Skarżysku-Kam. decydować będzie o losie 27-letniego mieszkańca naszego regionu, który wpadł w ręce stróżów prawa. Mężczyzna, jak poinformowała Izabela Romanowska z Komendy Powiatowej Policji, został zatrzymany w minioną sobotę. Co takiego zrobił?

18 stycznia, w godzinach popołudniowych funkcjonariusze skarżyskiej drogówki zatrzymali do kontroli pojazd marki Audi, którym kierował 27-letni mieszkaniec powiatu kieleckiego. Podejrzenia funkcjonariuszy, co do zachowania mężczyzny okazały się trafne.

– Wykonany test na zawartość środków odurzających przyniósł pozytywny wynik. Posiadanie ich w organizmie nie stanowiło dla 27-latka przeszkody i niestety wsiadł za „kółko” – relacjonowała Izabela Romanowska, reprezentująca Komendę Powiatową Policji. Na tym lista przewinień 27-latka nie zakończyła się. Stróże prawa znaleźli przy nim ponad 80 gramów suszu roślinnego, wstępnie zweryfikowanego jako marihuana.

– Zatrzymany zakończył swoją podróż w policyjnej celi, gdzie został doprowadzony przez mundurowych. Za posiadanie zakazanych substancji grozi kara pozbawienia wolności do lat 3, a za kierowanie pojazdem mechanicznym pod wpływem narkotyków można spędzić za kratkami nawet 2 lata – dodaje I. Romanowska.

R.R.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wiadomości

Muzyczne Walentynki z „Kuźnicą

W piątek, 14 lutego w Suchedniowskim Ośrodku Kultury "Kuźnica" odbył się koncert "Muzyczne Walentynki". Dla przybyłych zagrał zespół "Niepokonani" w składzie:  Piotr Kabała, Andrzej...

Najnowsze komentarze

Galerie

Najbardziej popularne

Wiadomości

W dniu 17 lutego 2020 r. polska Policja uruchomiła system Child alert w związku z poszukiwaniami 10-letniego Ibrahima, obywatela Polski. Chłopiec został brutalnie uprowadzony...

Ostatnio dodane

Najnowsze komentarze