Pozytywny test 27-latka. Czeka go pobyt za kratami?

Sąd Rejonowy w Skarżysku-Kam. decydować będzie o losie 27-letniego mieszkańca naszego regionu, który wpadł w ręce stróżów prawa. Mężczyzna, jak poinformowała Izabela Romanowska z Komendy Powiatowej Policji, został zatrzymany w minioną sobotę. Co takiego zrobił?

18 stycznia, w godzinach popołudniowych funkcjonariusze skarżyskiej drogówki zatrzymali do kontroli pojazd marki Audi, którym kierował 27-letni mieszkaniec powiatu kieleckiego. Podejrzenia funkcjonariuszy, co do zachowania mężczyzny okazały się trafne.

– Wykonany test na zawartość środków odurzających przyniósł pozytywny wynik. Posiadanie ich w organizmie nie stanowiło dla 27-latka przeszkody i niestety wsiadł za „kółko” – relacjonowała Izabela Romanowska, reprezentująca Komendę Powiatową Policji. Na tym lista przewinień 27-latka nie zakończyła się. Stróże prawa znaleźli przy nim ponad 80 gramów suszu roślinnego, wstępnie zweryfikowanego jako marihuana.

– Zatrzymany zakończył swoją podróż w policyjnej celi, gdzie został doprowadzony przez mundurowych. Za posiadanie zakazanych substancji grozi kara pozbawienia wolności do lat 3, a za kierowanie pojazdem mechanicznym pod wpływem narkotyków można spędzić za kratkami nawet 2 lata – dodaje I. Romanowska.

R.R.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wiadomości

Najnowsze komentarze

Galerie

Najbardziej popularne

Wiadomości

Powiatowy Zespół Zarządzania Kryzysowego działający w Powiecie Skarżyskim, informuje, że potwierdzone zostały 2 kolejne dodatnie wyniki zakażenia kornawirusem u personelu Szpitala Powiatowego w Skarżysku-Kamiennej. Wcześniej...

Ostatnio dodane

Najnowsze komentarze