Poszukiwany zatrzymany z bonusem

Świętokrzyscy kryminalni zatrzymali wczoraj 21- latka, poszukiwanego do odbycia kary. Mężczyzna nie stawił się w areszcie, by odsiedzieć 2 lata za rozbój. Ponadto w trakcie czynności policjanci zatrzymali 31- letnią kobietę, u której w mieszkaniu odnaleźli nie tylko poszukiwanego ale i zabronione rzeczy. Narkotyki i najprawdopodobniej kradzione ubrania będą podstawą do postawienia zarzutów.

Od jakiegoś czasu funkcjonariusze z Wydziału Kryminalnego komisariatu z osiedla Na Stoku prowadzili poszukiwania za 21- latkiem. Młody kielczanin usłyszał wyrok za rozbój, ale nie stawił się w wyznaczonym terminie do aresztu, by odbyć zasądzoną karę. Trop za skazanym wiódł do jednego z mieszkań w centrum miasta. Ustalenia kryminalnych potwierdziły się i rozbójnik został zatrzymany. Jednak szybko okazało się, że kłopoty najprawdopodobniej mieć będzie także 31- letnia właścicielka mieszkania. W trakcie przeszukania stróże prawa ujawnili blisko 5 gramów suszu marihuany oraz 8 sztuk odzieży, posiadających metki i zabezpieczające klipsy. Mundurowi natrafili też na torbę, specjalnie przystosowaną do kradzieży ubrań ze sklepów.

21- latek już trafił do więziennej celi, gdzie spędzi najbliższe 2 lata. Śledczy z Komisariatu Policji I w Kielcach ustalają teraz z jakich sklepów pochodzą ubrania i kto jest odpowiedzialny za ich kradzież.

 

Źródło: KMP w Kielcach

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wiadomości

Najnowsze komentarze

Galerie

Najbardziej popularne

Wiadomości

Ostatnio dodane

Najnowsze komentarze