Poszukiwał go Sąd Rejonowy, bo… Skuty w kajdanki i przewieziony do celi

44-letni mieszkaniec regionu świętokrzyskiego w poważnych tarapatach. Mężczyzna był poszukiwany przez sądy w Węgrowie i Skarżysku-Kam. dwoma listami gończymi, bowiem nie stawił się do aresztu, aby odbyć zasądzone kary m.in. za kradzieże. Wolnością nie nacieszył się zbyt długo.

Piątek, 11 października, krótko po godz. 10. Mający tego dnia dzień wolny policjant jednego z wydziałów kieleckiej komendy, będąc w jednym z marketów na osiedlu Ślichowice zauważył mężczyznę, którego twarz wydała mu się znajoma. Funkcjonariusz był przekonany, że napotkał 44-latka, za którym już od jakiegoś czasu kryminalni prowadzili poszukiwania.

– Policjant o sytuacji poinformował dyżurnego Komisariatu Policji II w Kielcach i przystąpił do czynności. Kompletnie zaskoczony 44-latek chwilę potem już siedział w policyjnym radiowozie – relacjonują świętokrzyscy stróże prawa. Jak się okazało, został właściwie rozpoznany przez policjanta.

– Za kielczaninem sądy w Węgrowie i Skarżysku, wydały listy gończe. Mężczyzna nie zgłosił się do aresztu, by odbyć karę m.in. za kradzież. Swoich zakupów nie dokończył i ostatecznie zakończył dzień w więziennej celi, gdzie spędzi najbliższe 1,5 roku – dodają funkcjonariusze.

 

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wiadomości

Najnowsze komentarze

Galerie

Najbardziej popularne

Wiadomości

W poniedziałkowy poranek na terenie województwa świętokrzyskiego policjanci przeprowadzili działania pod nazwą „Trzeźwy poranek”. Akcja miała na celu ujawnianie i eliminowanie z dróg nietrzeźwych...
Tragiczny mógł być finał zdarzenia, jakie stróże prawa z wydziału ruchu drogowego Komendy Powiatowej Policji w Skarżysku-Kam. odnotowali w niedzielne (20 października) popołudnie. Zgromadzony...

Ostatnio dodane

Najnowsze komentarze