Pomylił szkołę z więzieniem

Najbliższy rok i ponad 10 miesięcy w więziennej celi spędzi 34- latek, którego w miniony poniedziałek zatrzymali mundurowi z Komisariatu Policji II w Kielcach. Mężczyzna zasnął na terenie jednej ze szkół przy ul. Jagiellońskiej, na oczach rozpoczynających rok szkolny uczniów. Nie zbudził go nawet pierwszy dzwonek.

W poniedziałek, przed godziną 11 dyżurny komisariatu przy ul. Kołłątaja otrzymał sygnał o mężczyźnie śpiącym na terenie jednej ze szkół. Gdy na miejsce przyjechali policjanci szybko stwierdzili, że nie chodzi o ucznia, którego być może znudziły zajęcia. Przy wejściu do budynku leżał nietrzeźwy mężczyzna. Pochodzący z powiatu skarżyskiego 34- latek nie był wstanie się podnieść i nie do końca miał świadomość, w jakim miejscu się znajduje. Gdy funkcjonariusze z Komisariatu Policji II w Kielcach sprawdzili nietrzeźwego w policyjnych systemach, wówczas okazało się, że miejscem, do którego powinien trafić, na pewno nie była szkoła. Mężczyzna nie zgłosił się bowiem do zakładu karnego i był poszukiwany przez skarżyski sąd.

34- latka nie zbudził nawet dźwięk pierwszego w tym roku, szkolnego dzwonka. Dalszą drzemkę będzie kontynuował w więziennej celi, gdzie spędzi łącznie rok i ponad 10 miesięcy.

 

Opr. KM

Źródło: KMP w Kielcach

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wiadomości

Najnowsze komentarze

Galerie

Najbardziej popularne

Wiadomości

Przedsiębiorco! Wytwarzasz, zbierasz lub transportujesz odpady? Wprowadzasz na rynek produkty, opakowania lub produkty w opakowaniach? Wprowadzasz na rynek sprzęt elektryczny i elektroniczny, pojazdy, baterie...

Ostatnio dodane

Najnowsze komentarze