Policyjny trop prowadzi do Bliżyna

Ponad tydzień – tyle czasu trwają poszukiwania młodej kobiety, pochodzącej z powiatu szydłowieckiego, w województwie mazowieckim. Justyna Ołub ostatni raz widziana w piątek, 11 października. – Nasi funkcjonariusze, prowadzą działania zmierzające do ustalenia aktualnego miejsca jej pobytu – stwierdził w rozmowie z TYGODNIK-iem, Daniel Siudek z wydziału kryminalnego szydłowieckiej KPP.

Justyna Ołub wyszła z domu i ślad po niej zaginął. Jak wynika z dotychczas zgromadzonego w sprawie materiału dowodowego, kobieta cała i zdrowa ostatni raz widziana była 11 października, w miejscowości Bliżyn, w powiecie skarżyskim. Od tamtego czasu, niestety nie nawiązała kontaktu z najbliższymi. Ci, kiedy nie wracała do domu, poprosili o pomoc mundurowych.

– Zawiadomienie o zaginięciu, zostało przyjęte przez kolegów ze skarżyskiej KPP. Zgodnie z przepisami, przez pierwsze siedem dni to właściwą jednostką, prowadzącą działania poszukiwawcze była komenda w Skarżysku-Kam. – powiedział Dariusz Kalita, naczelnik wydziału prewencji Komendy Powiatowej Policji w Szydłowcu. Po tym czasie, materiały zostały wysłane do śledczy z województwa mazowieckiego.

Policjanci prowadzą działania operacyjne, których zadaniem będzie ustalenie miejsca, w którym zaginiona może obecnie przebywać. – Trzymamy rękę na pulsie. Z naszych informacji wynika, iż przez kilka ostatnich dni nie przemieściła się. Nasze ustalenia wskazują na to, iż najprawdopodobniej nadal przebywa na terenie powiatu skarżyskiego – dodają policjanci z Szydłowca, którzy zwracają się jednocześnie z prośbą i apelem do mieszkańców naszego regionu.

– Jeżeli ktokolwiek widział zaginioną, proszony jest o kontakt z najbliższą jednostką policji. Osobiście lub telefonicznie. Każda informacja jest cenna – podkreślają mundurowi. Być może pomocne w rozwiązaniu zagadki okaże się ustalenie położenia i logowania jej telefonu komórkowego.

Rafał Roman

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wiadomości

Najnowsze komentarze

Galerie

Najbardziej popularne

Wiadomości

Policjanci z Oddziału Prewencji Policji w Kielcach zatrzymali w minioną sobotę dwóch 22-latków, podejrzewanych o posiadanie środków odurzających. W trakcie przeszukania garażu, w którym...
Już po raz 24. ulicami Skarżyska-Kamiennej przeszła Procesja Zawierzenia z wizerunkiem Matki Bożej Ostrobramskiej. Obraz Patronki niosły służby mundurowe m.in harcerze, kolejarze, leśnicy, strażacy....
Jeszcze w tym roku ruszy budowa II etapu ul. Ponurego w Skarżysku-Kamiennej. We wtorek 12 listopada w Starostwie Powiatowym w Skarżysku-Kamiennej przedstawiciele samorządu powiatu skarżyskiego - starosta Artur Berus,...

Ostatnio dodane

Najnowsze komentarze