Pod wpływem narkotyków

Za jazdę pod wpływem alkoholu, a także środków odurzających przed skarżyskim Sądem Rejonowym odpowiadać będzie 21-letni mieszkaniec naszego regionu. W miniony czwartek (23 stycznia), mężczyzna został zatrzymany przez funkcjonariuszy Komendy Powiatowej Policji.

Bezmyślnością i brakiem odpowiedzialności wykazał się 24-letni mieszkaniec powiatu koneckiego. Funkcjonariusze skarżyskiej drogówki podjęli kontrolę drogową osobowego Audi.

– Prowadzący pojazd został poddany badaniu za zawartość alkoholu. Okazało się, że pomimo blisko dwóch promili alkoholu w swoim organizmie, nie zawahał się zasiąść za kółko. Mężczyzna na alkoholu niestety nie poprzestał – tłumaczyła Izabela Romanowska z Komendy Powiatowej Policji w Skarżysku-Kam. Tego dnia postanowił podwójnie się odurzyć, co potwierdziła obecność nielegalnych substancji w jego organizmie.

– Pijany i pod wpływem działania amfetaminy stwarzał zagrożenie dla siebie i innych uczestników ruchu drogowego. Mężczyzna trafił do policyjnej celi. Jego zachowanie niebawem rozliczy sąd – dodaje policjantka.

 

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wiadomości

Muzyczne Walentynki z „Kuźnicą

W piątek, 14 lutego w Suchedniowskim Ośrodku Kultury "Kuźnica" odbył się koncert "Muzyczne Walentynki". Dla przybyłych zagrał zespół "Niepokonani" w składzie:  Piotr Kabała, Andrzej...

Najnowsze komentarze

Galerie

Najbardziej popularne

Wiadomości

W dniu 17 lutego 2020 r. polska Policja uruchomiła system Child alert w związku z poszukiwaniami 10-letniego Ibrahima, obywatela Polski. Chłopiec został brutalnie uprowadzony...

Ostatnio dodane

Najnowsze komentarze