PILNE: warszawska policja trafiła na trop zaginionego.

Czy ta informacja może okazać się przełomem w sprawie? Takie pytanie z pewnością zadają sobie stołeczni stróże prawa. Kolejna doba upłynęła pod znakiem poszukiwań pochodzącego z gminy Iłża, 27-letniego Filipa Nachyły. Policjantom udało się natrafić na jeden z ostatnich śladów, po mężczyźnie – dowiedział się portal skarzyski.eu. Jaki?

27-letni Filip Nachyła, po raz ostatni widziany był w miniony piątek (12 lipca). Właśnie tego dnia, na PGE Narodowym w Warszawie odbywał się koncert legendarnej grupy muzycznej Bon Jovi. Ostatni kontakt z mężczyzną nawiązano między godz. 22, a 22.30. Było to pod koniec koncertu. Pochodzący z gminy Iłża, nie wrócił na noc do domu.

Jego poszukiwania rozpoczęto 13 lipca. – Tego dnia wpłynęło do nas oficjalne zawiadomienie – powiedział w rozmowie z portalem skarzyski.eu nadkom. Robert Szumiata, oficer prasowy komendanta rejonowego policji Warszawa I. To stołeczna jednostka, jako pierwsza przystąpiła do działania. Przez weekend sprawdzano wiele miejsc. Bezskutecznie.

  • Mężczyzna nadal jest poszukiwany. Z nowych informacji jakie do nas dotarły wynika, iż był on zameldowany w jednym z hoteli w centrum Warszawy. Stało się to w sobotę wieczorem, a zatem blisko dobę po zakończeniu koncertu. Telefon 27-latka, po raz ostatni logował się natomiast ok. południa, również w sobotę. Później został najprawdopodobniej wyłączony – stwierdził nadkom. Szumiata. Śledczym udało się odnaleźć komórkę. – Znajdowała się w samochodzie jakim poruszał się kolega zaginionego – dodał funkcjonariusz.

W akcję włączyli się również mundurowi z Kamienia Pomorskiego z województwa zachodniopomorskiego. 27-latek pochodzący z Iłży, w ostatnich miesiącach przebywał na północy kraju. Tam mieszkał i pracował.

W chwili zaginięcia, mężczyzna ubrany był w ciemną koszulkę z logiem „Levi`s”, jeansy oraz sportowe buty. Z informacji, jakie dotarły do śledczych wynika, iż ma ok. 180 cm wzrostu, 90 kg wagi. Kolor włosów: ciemny blond, kolor oczu: brązowe. Ma bliznę w okolicach prawej stopy. Policjanci przesłuchali już, próbując ustalić miejsce pobytu zaginionego.

Stróże prawa proszą o kontakt wszystkich, którzy mają informację o pobycie mężczyzny z policjantami ze śródmiejskiej policji: (22) 603-91-51, (22) 603-91-50, lub z najbliższą jednostką policji pod numerami: 112 i 997.

 

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wiadomości

Najnowsze komentarze

Galerie

Najbardziej popularne

Wiadomości

W ferworze przedświątecznych przygotowań dokonujemy całej masy zakupów internetowych. Warto jednak zachować uwagę, szczególnie podczas dokonywania opłat. Oszuści coraz częściej podszywają się pod instytucje,...

Ostatnio dodane

Najnowsze komentarze