PILNE: pomóż świętokrzyskim stróżom prawa. Gdzie jest Andrzej Kordel?

Świętokrzyscy mundurowi, a także policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Kazimierzy Wielkiej poszukują zaginionego Andrzeja Kordla. Mężczyzna 1 lipca 2019 r. wyszedł ze szpitala w Busku Zdroju na własne żądanie i do chwili obecnej nie powrócił do domu.

– Zaginiony ma 38 lat, ok. 182 cm wzrostu, waga około 75 kg, włosy ciemny blond, oczy niebieskie. W dniu zaginięcia ubrany był w koszulkę koloru czerwonego z napisem Ruuki, spodnie dresowe koloru szarego, buty sportowe marki Nike koloru szarego. Znaki szczególne – tatuaż na lewym ramieniu w postaci serca trzymanego w dłoni – poinformował zespół prasowy Komendy Wojewódzkiej Policji w Kielcach.

W przypadku napotkania lub posiadania jakichkolwiek informacji o zaginionym, śledczy proszą o pilny kontakt z najbliższą jednostką policji osobiście lub telefonicznie pod numerem (041) 35 02 205 lub 112.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wiadomości

Najnowsze komentarze

Galerie

Najbardziej popularne

Wiadomości

Zakończył się remont hali na Targowisku Miejskim na Dolnej Kamiennej. Wkrótce sprzedawcy ponownie będą mogli rozpocząć pracę. Remont przeszło wnętrze hali: odnowione zostały pomieszczenia sanitarne...

Ostatnio dodane

Najnowsze komentarze