Oszukana i okradziona. Wobec niej zastosowała sprawdzony fortel

Mundurowi z sąsiedniej Komendy Powiatowej Policji w Starachowicach od kilkunastu godzin poszukują kobiety, w wieku ok. 40 lat. Zgromadzony dotychczas materiał dowodowy wskazuje na to, iż osoba o nieustalonych jak dotąd personaliach, w miniony piątek, pojawiła się w jednym z mieszkań, przedstawiając się jako pracownica opieki. Co zrobiła?

Policjanci co jakiś czas przypominają o podjętych przez potencjalnych oszustów próbach wyłudzenia gotówki. Na szczęście, nie za każdym razem jednak przestępcom udaje się sięgać po pieniądze. W tym przypadku, sprawdzony podstęp zdał egzamin, przynosząc oczekiwany efekt. Jaki?

– 13 września, po godz. 13, na terenie powiatu starachowickiego nieznana kobieta w wieku ok. 40 lat, podając się za pracownika opieki, weszła do mieszania 82-latki. Sprawczyni wykorzystując nieuwagę seniorki, ukradła pieniądze w kwocie 1600 złotych – poinformowali funkcjonariusze zespołu prasowego kieleckiej KWP.

W jakim kierunku udała się złodziejka? Co stało się ze skradzioną gotówką? Tego na razie nie wiadomo. Stróże prawa jeszcze tego samego dnia rozpoczęli poszukiwania oszustki. Jak na razie nie przyniosły one przełomu.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wiadomości

Najnowsze komentarze

Galerie

Najbardziej popularne

Wiadomości

Pochodząca z miasta nad Kamienną, 61-latka wpadła w sidła zastawione przez zuchwałego oszusta. Stary, doskonale znany sposób działania sprawcy, po raz kolejny okazał się niezwykle...

Ostatnio dodane

Najnowsze komentarze