Nieoficjalne źródła: jest finał poszukiwań 32-latka. Policja czeka na potwierdzenie

Trzeci dzień poszukiwań młodego mężczyzny pochodzącego ze Starachowic, wreszcie miał przynieść przełom – dowiedział się portal starachowicki.eu. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, do których udało nam się dotrzeć, 32-latek został odnaleziony. Starachowicka policja na razie nie potwierdziła takowej wiadomości.

Starachowiczanin, jak wskazywały na to dotychczasowe ustalenia śledczych, po raz ostatni cały i zdrowy miał być widziany w minioną sobotę. 31 sierpnia, mężczyzna widziany był w Holandii, gdzie pracował. Wsiadł do firmowego samochodu marki Fiat i nie powrócił, ani nie nawiązał kontaktu z rodziną. Na początku tygodnia, członkowie jego rodziny zgłosili zaginięcie. Rozpoczęto poszukiwania, z udziałem m.in. funkcjonariuszy Komendy Powiatowej Policji.

Ich przełom, jak wynika z nieoficjalnych informacji, miał nastąpić w środę (4 września) nad ranem. Mężczyzna został odnaleziony. – Do nas, przynajmniej na razie takowa informacja nie dotarła. Funkcjonariusze weryfikują je. Jeśli wiadomość o odnalezieniu 32-latka zostanie potwierdzona, zapewne pojawi się komunikat w tej sprawie – powiedział st.sierż. Paweł Kusiak, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wiadomości

Najnowsze komentarze

Galerie

Najbardziej popularne

Wiadomości

W poniedziałkowy poranek na terenie województwa świętokrzyskiego policjanci przeprowadzili działania pod nazwą „Trzeźwy poranek”. Akcja miała na celu ujawnianie i eliminowanie z dróg nietrzeźwych...
Tragiczny mógł być finał zdarzenia, jakie stróże prawa z wydziału ruchu drogowego Komendy Powiatowej Policji w Skarżysku-Kam. odnotowali w niedzielne (20 października) popołudnie. Zgromadzony...

Ostatnio dodane

Najnowsze komentarze