Młody człowiek, szlifierka i prywatna posesja…

Mimo, iż w przeszłości karany był już przez sąd, odpowiednich wniosków nie był jednak w stanie wyciągnąć. W ręce stróżów prawa z Komisariatu Policji w Suchedniowie wpadł 29-latek, który podejrzewany jest o kradzież szlifierki wartej 1000 złotych z prywatnej posesji.

W poniedziałkowe (7 października) południe dzielnicowi z komisariatu w Suchedniowie zostali powiadomieni, że na prywatnej posesji w mieście, został ujęty sprawca kradzieży. Na miejscu mundurowi ustalili, że 62-letni właściciel działki zauważył wychodzącego z podwórka mężczyznę, niosącego jego szlifierkę wartą 1000 zł.

– Ujął sprawcę kradzieży i zawiadomił policjantów. Zuchwałym złodziejem okazał się 29-letni suchedniowianin, w przeszłości karany na kierowanie samochodem w stanie nietrzeźwości – poinformował asp. Jarosław Gwóźdź, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Skarżysku-Kam. Mężczyzna trafił za kratki, a w środę usłyszał zarzut kradzieży.

– Niebawem zatrzymany stanie przed obliczem sądu. Grozić mu może nawet 5–letni pobyt za więziennym murem – dodał rzecznik Gwóźdź. Historia z udziałem 29—latka powinna być nauczką dla innych, potencjalnych sprawców włamań i kradzieży.

R.R.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wiadomości

Najnowsze komentarze

Galerie

Najbardziej popularne

Wiadomości

Sytuacja epidemiologiczna w powiecie skarżyskim (stan na dzień 03.04.2020, godz. 14.00), według danych Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Skarżysku-Kamiennej Liczba osób poddanych kwarantannie - 455 Liczba osób poddanych...

Ostatnio dodane

Najnowsze komentarze