Kto przyczynił się do śmierci mieszkańca gminy Bliżyn?

Nowe informacje w sprawie tragedii, jaka rozegrała się w nocy z poniedziałku na wtorek (3/4 lutego). Pod koniec tygodnia, funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji, na terenie powiatu skarżyskiego zatrzymali mężczyznę, który może mieć związek ze śmiercią 34-latka, pochodzącego z gminy Bliżyn.

O bulwersującej historii informowaliśmy na łamach TYGODNIK-a oraz portalu skarzyski.eu. W nocy z poniedziałku na wtorek, w miejscowości Sorobin, na terenie gminy Bliżyn odnaleziony został 34-latek. W bliskiej odległości, od niego pozostawiony był rower. Lekarz zespołu ratownictwa medycznego, który przybył na miejsce zdarzenia stwierdził zgon.

– Nasi funkcjonariusze zabezpieczyli ślady, a także pojazd jakim mógł poruszać się 34-latek. Decyzją Prokuratury Rejonowej w Skarżysku-Kam. zwłoki mężczyzny zostały zabezpieczone na sekcję – stwierdziła jeszcze kilka dni temu Izabela Romanowska, reprezentująca Komendę Powiatową Policji. W miniony czwartek, 6 lutego śledczy otrzymali już wstępne wyniki badania. Jak się okazuje, 34-latek nie zginął w wyniku np. potrącenia przez samochód. Co zatem przyczyniło się do zgonu?

– Na ciele denata znaleziono ślady, mogące wskazywać na to, że w zdarzeniu brały udział tzw. osoby trzecie. W tym momencie, dla dobra postępowanie nie zdradzamy szczegółów, dotyczących obrażeń – mówiła I. Romanowska. Skarżyscy mundurowi nie zdradzają również na jakich częściach ciała, pojawiły się obrażenia. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, w prowadzonym postępowaniu, jedną z przyjętych wersji jest pobicie. Czy rzeczywiście do niego doszło i kto za tym stoi?

W czwartek, stróże prawa zatrzymali mieszkańca powiatu skarżyskiego, który być może ma związek z tym, co się stało. – Mężczyzna został zatrzymany w miejscu zamieszkania. Trafił do policyjnego aresztu. Nie został jeszcze przesłuchany – zaznaczyła funkcjonariuszka KPP. Policjanci zapewne będą chcieli poznać jego wersję. – Nadal w sprawie gromadzony jest materiał dowodowy – dodała nasza rozmówczyni.

 

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wiadomości

Najnowsze komentarze

Galerie

Najbardziej popularne

Wiadomości

Łańcuszki, piramidy, superoferty, zbiórki... Podczas epidemii uaktywnili się oszuści. Wabią konsumentów wysokimi zyskami bez ryzyka, ofertami produktów lub usług mających stanowić panaceum na koronawirusa, czy...
Firma Wtórpol i Fundacja Eco Textil przekazały szpitalowi w Starachowicach 30 specjalistycznych łóżek medycznych i 30 materacy przeciwodleżynowych. Ich wartość to 120 tysięcy złotych. Wtórpol...
Interwencja patrolu rozminowania saperskiego była niezbędna po tym, co wydarzyło się w sobotnie (28 marca), wczesne przedpołudnie. Ok. godz. 13, przy ul. Towarowej w Skarżysku-Kam....

Ostatnio dodane

Najnowsze komentarze