Komu zginął pies?

1
0

Nietypową interwencję przeprowadzili wczoraj skarżyscy policjanci. Schwytali młodego psa rasy prawdopodobnie pitbull, który wałęsał się na jednej z miejskich ulic bez obroży, kagańca i … właściciela. Pies został przekazany do schroniska „Baros” w Suchedniowie, gdzie będzie oczekiwał na swego pana.

Wczoraj ( 7 kwietnia) wieczorem dyżurny skarżyskiej komendy policji otrzymał zgłoszenie o prawdopodobnie młodym pitbullu, który wałęsa się w rejonie placu zabaw przy ulicy Pułaskiego. Na miejscu policjanci zastali czarnego czworonoga z charakterystycznym białym „krawatem”. Pies nie miał ani obroży, ani kagańca, ale sprawiał wrażenie zadbanego. Z uwagi, na brak wiedzy o właścicielu zwierzęcia i w obawie o bezpieczeństwo przechodniów, mundurowi przewieźli psa do komendy, a następnie przekazali go pracownikom schroniska „Baros” w Suchedniowie, gdzie będzie oczekiwał na swojego pana.

 

źródło: KPP Skarżysko – Kamienna

1 KOMENTARZ

  1. Chętnie go wezmę jeśli nie będzie właściciela. Mam 20 mogę mieć 21 Pitów. Info dla schroniska jęsli nie zgłosi się właściciel mogę go zabrać i zadbam jak o własnego. Pozdrawiam.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.